مسئول آموزشی: خسارت تداوم آموزش مجازی غیرقابل جبران است

کرمان-فت فتو- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان گفت: اگر مدارس باز نشوند و شاهد حضور فیزیکی دانش آموزان در کلاس ها نباشیم خسارت های زیادی برای نسل آینده در بر خواهد داشت و غیرقابل جبران خواهد بود. به گزارش فت فتو صدیقه مرادی روز شنبه در مراسم نمادین زنگ مهر […]

کرمان-فت فتو- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان گفت: اگر مدارس باز نشوند و شاهد حضور فیزیکی دانش آموزان در کلاس ها نباشیم خسارت های زیادی برای نسل آینده در بر خواهد داشت و غیرقابل جبران خواهد بود.

به گزارش فت فتو صدیقه مرادی روز شنبه در مراسم نمادین زنگ مهر در دبستان ادب بم افزود: در مدتی که به دلیل شیوع کرونا از حضور فیزیکی دانش آموزان محروم بودیم دیدیم که چگونه نشاط، فعالیت و پویایی از جامعه گرفته شده بود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان توضیح داد: با تمام سختی ها اعلام می کنیم در هر شرایطی، در مدرسه های ما به روی تک تک دانش آموزان باز خواهد بود چرا که زیربنای دین ما ایمان، تفکر و اندیشه است لذا دست به دست هم دهیم و زمینه را فراهم کرده تا بار دیگر حضور فیزیکی دانش آموزان را در مدرسه شاهد باشیم.

مرادی تاکید کرد: از مسئولان تقاضا داریم در اقناع سازی جامعه برای کمک به دانش آموزان و حضور فیزیکی در مدرسه کمک کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان تصریح کرد: از امام جمعه بم نیز می خواهیم در خطبه های نماز جمعه درباره اقناع سازی والدین و کسانی که با دانش آموزان ارتباط دارند در مشارکت در واکسیناسیون کمک کنند.

به گفته وی براساس تحقیقات، آموزش در فضای مجازی کمتر از ۵۰ درصد یادگیری و نیز تغییر رفتار را ایجاد می کند؛ دانش آموزی که در آن تغییر رفتار ایجاد نشود نمی تواند به پرورش مدنظر برسد.

شهرستان بم در فاصله ۱۹۵ کیلومتری از شرق مرکز استان کرمان واقع شده است.
مسئول آموزشی: خسارت تداوم آموزش مجازی غیرقابل جبران است

منبع:ایرنـا
? مسئول آموزشی: خسارت تداوم آموزش مجازی غیرقابل جبران است