مرکز رشد شهرک صنعتی سدید کرمان افتتاح شد

فت فتو/کرمان همزمان با هفته بسیج، امروز اول آذرماه مرکز رشد و فناوری شهرک صنعتی سدید کرمان افتتاح شد. سردارمحمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم با گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به برخی از دستاوردهای این نهاد در چهار دهه اخیر اعم از جنگ تحمیلی، بازسازی پس از جنگ، بهداشت، واکسن […]

فت فتو/کرمان همزمان با هفته بسیج، امروز اول آذرماه مرکز رشد و فناوری شهرک صنعتی سدید کرمان افتتاح شد.

سردارمحمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم با گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به برخی از دستاوردهای این نهاد در چهار دهه اخیر اعم از جنگ تحمیلی، بازسازی پس از جنگ، بهداشت، واکسن فلج اطفال، حوزه های دانش بنیان و علمی و… اظهار کرد: امروز در نجوم هم حرف برای گفتن داریم.

وی با اشاره به اینکه بسیج به معنای یک ساختار و تشکل نیست بلکه یک مکتب و اندیشه است که کارزار را درک می کند، افزود: باید افراد معتقد و صاحب فکر و اندیشه و هدف را در راستای تمدن نوین اسلامی وارد سیستم اقتصادی و کار و تلاش بکنیم تا در میانه راه با انحرافات فکری مواجه نشویم.

نظری با قدردانی از فعالیت های قابل توجه مرکز رشد شهرک سدید اظهار کرد: در این مرکز اراده، هدف شناسی، اعتقاد و مدیریت جهادی بر کار حاکم شده سپس سراغ ایده، علم، فناوری و تولید و بازار رفته است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مسئله مهم در فعالیت های بسیج را مسجدمحوری دانست و گفت: این مهم را در محله اسلامی دنبال می کنیم تا در یک محله همه دور هم جمع و مشکلات را احصاء و آن را حل کنند؛ ضمن اینکه برای مقابله با برخی معاندین که قصد دارند از طریق محله ها اقدام کنند، بهترین راهکار، پایگاه های بسیج است.

وی با بیان اینکه رشد بدون کار فرهنگی و نقشه راه منجر به اقتصاد سرمایه داری می شود، در ادامه تصریح کرد: بازاریابی محصولات مراکز رشد و فناورانه اهمیت زیادی دارد.

همچنین علیرضا خواجه حسنی، مسئول بسیج علمی پژوهشی سپاه ثارالله استان کرمان در این مراسم گفت: این مرکز به همت معاونت بسیج علمی و با همکاری شهرک سدید و مجموعه پارک علم و فناوری راه اندازی شد.

وی هدف از راه اندازی مرکز رشد را توسعه و تقویت زیرساخت فناوری استان عنوان و بیان کرد: در این مرکز پذیرای مبتکرین، مخترعین و هسته های علمی و واحدهای فناوری هستیم که می توانند در راستای نیازهای فناورانه استان ایده خود را ارائه کنند.

انتهای پیام
مرکز رشد شهرک صنعتی سدید کرمان افتتاح شد

منبع: ایـسنا
? مرکز رشد شهرک صنعتی سدید کرمان افتتاح شد