مربی مس رفسنجان: دوست داشتیم در دربی کرمان برنده باشیم/با همین کیفیت در بازی های بعدی پیروز می شویم

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: دوست داشتیم در دربی کرمان برنده باشیم. به گزارش فت فتو از کرمان، ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از تساوی در دربی کرمان اظهار داشت: وقتی بازی دو بر صفر مساوی می شود ناراحت کننده است. دوست داشتیم برنده باشیم. خیلی خوب کارکردیم. کارمان آن جا خراب شد […]


مربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: دوست داشتیم در دربی کرمان برنده باشیم.

به گزارش فت فتو از کرمان، ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از تساوی در دربی کرمان اظهار داشت: وقتی بازی دو بر صفر مساوی می شود ناراحت کننده است. دوست داشتیم برنده باشیم. خیلی خوب کارکردیم. کارمان آن جا خراب شد که نیمه اول گل خوردیم. البته گل آن ها مشکوک به آفساید بود. باید دو بر صفر به رختکن می رفتیم.

مربی مس رفسنجان افزود: اگر ۲ بر صفر به رختکن می‌رفتیم شرایط‌مان خیلی بهتر می‌شد. در نیمه دوم هم بازی را تا دقیقه ۷۰ خیلی خوب کنترل کردیم. روی ضربات ایستگاهی برنامه داشتیم. در دقیقه ۹۵ یک موقعیت داشتیم. باید در ضد حمله‌ها بهتر کار می‌کردیم. می‌توانستیم برنده باشیم. اما در کل بازی که ۴ گل داشته خیلی خوب بوده آنها هم تیم خیلی خوبی هستند و فشار آوردند. باید به بازیکنان تیم‌مان تبریک بگویم. می‌توانستیم برنده شویم، حیف شد. به آینده امید داریم و مطمئناً در بازی‌های بعدی با همین کیفیت می‌توانیم ۳ امتیاز را بگیریم.

صادقی در مورد اینکه بعد از گل دوم بین نیمکت‌نشینان دو تیم جر و بحث‌هایی به وجود آمد، عنوان کرد: به نظرم اینها خیلی عادی است. کادر فنی هر دو تیم برای تیم خودشان می‌جنگیدند و این طبیعی است.

وی در مورد تعویض علیاری اظهار داشت: اگر دقت کنید ۵ دقیقه قبل از تعویض درخواست کرد او مصدومیت داشت و نتوانست به کارش ادامه دهد.

صادقی در مورد تعویض منشاء گفت: او یکی از بهترین بازیکنان ما است و خوب گل می‌زند و تلاش می‌کند. امروز هم خیلی خوب کار کرد اما صلاح بود از زمین خارج شود. امیدواریم همین کیفیت را در بازی‌های آینده ادامه بدهد.

مربی مس رفسنجان  در خصوص اینکه آیا از نتیجه این بازی راضی است، عنوان کرد: وقتی ۲ بر صفر، ۲ بر ۲ می‌شود ناراحت‌کننده است اما از تلاش بچه‌ها راضی هستیم. سعی می‌کنیم همین روند را ادامه دهیم. تمام بچه‌ها تلاش‌شان را کردند. محسن هم خوب کار کرد. او آقای پاس گل است البته همه بچه‌ها خوب بودند.

انتهای پیام/

 

مربی مس رفسنجان: دوست داشتیم در دربی کرمان برنده باشیم/با همین کیفیت در بازی های بعدی پیروز می شویم

منبع: فــارس
? مربی مس رفسنجان: دوست داشتیم در دربی کرمان برنده باشیم/با همین کیفیت در بازی های بعدی پیروز می شویم