مجموعه پوستر "ارتش مردان" روایتی از شهدای کرمانی ارتش جمهوری اسلامی منتشر شد + تصاویر

گروه استان‌ها – به مناسبت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس مجموعه پوستر “ارتش مردان” روایتی از شهدای کرمانی ارتش جمهوری اسلامی منتشر شد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان ، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس مجموعه پوستر “ارتش مردان” روایت تصویری از  شهدای ارتش استان کرمان منتشر […]

گروه استان‌ها – به مناسبت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس مجموعه پوستر “ارتش مردان” روایتی از شهدای کرمانی ارتش جمهوری اسلامی منتشر شد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان ، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس مجموعه پوستر “ارتش مردان” روایت تصویری از  شهدای ارتش استان کرمان منتشر شد.

سرهنگ محمود مهدوی‌فرد مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان در گفت‌وگو با تسنیم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: شعار چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس “ما مقتدریم” است.

وی از رونمایی از مجموعه پوستر “ارتش مردان” در کرمان خبر داد و گفت: این مجموعه روایتی از شهدای کرمانی ارتش جمهوری اسلامی است که به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان تولید شده است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به تولید 64 کتاب دفاع مقدس در استان در شش ماهه نخست امسال بیان کرد: 20 کتاب صوتی نیز تهیه شده که از تمامی این آثار در هفته دفاع مقدس رونمایی شده است.

اسرار مکتوم جنگ 8 ساله| ناگفته‌هایی از شاهکار ارتش در روزهای ابتدایی دفاع مقدس /‌ ماجرای عملیات “کمان” و ” مروارید” / کدام عملیات ارتش کمر صدام را شکست؟‌‌
فرمانده قرارگاه جنوب‌شرق ارتش: کوچک‌ترین تهدید را در کمترین زمان سرکوب می‌کنیم/ اجازه هیچ تعرضی را به مرزها نمی‌دهیم
بیش از 300 برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان کرمان برگزار می‌شود

 

وی با بیان اینکه در این هفته از مجموعه پوسترهای “نوجوانمرد” نیز رونمایی شده است گفت: این مجموعه شامل یک پوستر جلد و 9 پوستر روایت‌گونه برای مخاطب نوجوان است که از خاطرات خودنوشت شهیدحاج‌قاسم سلیمانی در کتاب “از چیزی نمی‌ترسیدم” الهام گرفته شده است.

ارتش , استان کرمان , شهید , ارتش , استان کرمان , شهید , ارتش , استان کرمان , شهید , ارتش , استان کرمان , شهید , ارتش , استان کرمان , شهید ,

انتهای پیام/511/ی
مجموعه پوستر "ارتش مردان" روایتی از شهدای کرمانی ارتش جمهوری اسلامی منتشر شد + تصاویر

منبع:تسنــیم
? مجموعه پوستر "ارتش مردان" روایتی از شهدای کرمانی ارتش جمهوری اسلامی منتشر شد + تصاویر