مجموعه تصویرسازی «نوجوان مرد» در کرمان رونمایی شد

همزمان با هفته دفاع مقدس از مجموعه تصویرسازی «نوجوان مرد» که اقتباسی از خاطرات نوجوانی و جوانی خودنوشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است در کرمان رونمایی شد. به گزارش فت فتو از کرمان، آئین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت پیش از ظهر امروز سه‌شنبه ۳۰ شهریور ماه، همزمان با سراسر کشور و با […]

همزمان با هفته دفاع مقدس از مجموعه تصویرسازی «نوجوان مرد» که اقتباسی از خاطرات نوجوانی و جوانی خودنوشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است در کرمان رونمایی شد.

به گزارش فت فتو از کرمان، آئین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت پیش از ظهر امروز سه‌شنبه ۳۰ شهریور ماه، همزمان با سراسر کشور و با حضور استاندار کرمان، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، مدیرکل بنیاد شهید کرمان، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان، جمعی از مسئولان و پیشکسوتان و خانواده‌های شهدا و در ارتباطی ویدئوکنفرانسی با حضور رئیس جمهور در محل دانشگاه فرهنگیان شهر کرمان برگزار شد.

در این مراسم با تجلیل از مقام شامخ شهدا، رزمندگان و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس، از ۷۶ عنوان کتاب دفاع مقدس، شش موشن گرافی، پنج مستند شهدای کرمان، ۲۴ اینفوگرافی عملیات لشکر ۴۱ ثارالله و ۲۰ عنوان کتاب صوتی رونمایی شد.

رونمایی از مجموعه تصویرسازی «نوجوان مرد» که اقتباسی از خاطرات نوجوانی و جوانی خودنوشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان «از چیزی نمیترسیدم»  از دیگر برنامه‌های انجام شده در این مراسم بود.

در پایان مراسم از مادر شهیدان سید مصطفی و مجتبی میرکمالی و خانواده شهید خسروی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام
مجموعه تصویرسازی «نوجوان مرد» در کرمان رونمایی شد

منبع:خــبرگزاری بین المللی قــرآن
? مجموعه تصویرسازی «نوجوان مرد» در کرمان رونمایی شد