مجلس آماده همکاری در پیام‌رسان‌های داخلی است

به گزارش گروه سیاست فت فتو،  جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه حمایتی دولت برای کسب‌و‌کار‌های اینترنتی در پیام‌رسان‌های داخلی گفت: ما باید مدت‌ها پیش از این زمینه را برای حضور کسب‌و‌کار‌های اینترنتی در پیام‌رسان‌های داخلی فراهم می‌کردیم که در این زمینه غفلت داشتیم. وی افزود: […]

به گزارش گروه سیاست فت فتو،  جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه حمایتی دولت برای کسب‌و‌کار‌های اینترنتی در پیام‌رسان‌های داخلی گفت: ما باید مدت‌ها پیش از این زمینه را برای حضور کسب‌و‌کار‌های اینترنتی در پیام‌رسان‌های داخلی فراهم می‌کردیم که در این زمینه غفلت داشتیم.

وی افزود: حمایت‌های دولت و تسهیلاتی که برای فعالیت کسب‌و‌کار‌های اینترنتی در پیام‌رسان‌های داخلی در نظر گرفته قابل تقدیر و قابل حمایت است، اما باید این حمایت‌ها بیشتر شود.

کوچکی‌نژاد اظهار کرد: ما آمادگی داریم تا در صورتی که دولت لایحه بدهد برای تأمین اعتبارات به منظور ارائه تسهیلات به کسب‌و‌کار‌های اینترنتی فعال در پیام‌رسان‌های داخلی قوانین لازم را تصویب کنیم و همکاری کافی با دولت در این زمینه داشته باشیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه فضای پیام‌رسان‌های خارجی برای کسب‌و‌کار‌های اینترنتی ما امن نیست و کسب‌و‌کار‌های اینترنتی ما باید در فضایی باشد که بتوانیم امنیت آن را به طور کامل تأمین کنیم تاکید کرد: باید زیرساخت‌های فنی لازم برای کسب و کار‌های اینترنتی در پیام‌رسان‌های داخلی فراهم شود و افراد فعال در این حوزه بتوانند با سهولت و راحتی بیش از پیش به فعالیت‌های خود در این حوزه بپردازند.

منبع: فارس

انتهای پیام/
مجلس آماده همکاری در پیام‌رسان‌های داخلی است

منبع:آنـــا
? مجلس آماده همکاری در پیام‌رسان‌های داخلی است