مجتمع اداری ارزوئیه به بهره‌برداری رسید

کرمان – فت فتو – پروژه مجتمع اداری شهرستان ارزوئیه در آخرین روز هفته دولت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان، جمعی از مدیران کل، فرماندار و مقامات شهرستانی افتتاح ‌شد. به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان، […]

کرمان – فت فتو – پروژه مجتمع اداری شهرستان ارزوئیه در آخرین روز هفته دولت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان، جمعی از مدیران کل، فرماندار و مقامات شهرستانی افتتاح ‌شد.

به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ارزوئیه در آیین افتتاحیه این مجتمع در حاشیه سفر یک روزه معاون سیاسی و امنیتی استانداری و مدیران کل استان کرمان به ارزوییه گفت: عملیات اجرایی مجتمع اداری شهرستان ارزوئیه از سال ۱۳۹۴ آغاز شده است.

علی‌محمد ایرانپور افزود: تاکنون مبلغی بیش از ۳۹ میلیارد ریال در طرح یاد شده هزینه و این مجتمع در ۲ طبقه و در زیربنای یکهزار و ۱۴۴متر مربع احداث شده است.

وی با اشاره به مزیت‌های اجرای این پروژه، تصریح کرد: از مزایای این طرح استقرار ادارات شهرستان به صورت متمرکز است که افتتاح آن بخشی از مشکلات فضای اداری شهرستان ارزوئیه را برطرف می‌کند.

 ارزوئیه و در فاصله ۲۶۰ کیلومتری جنوب غربی کرمان واقع شده است.
مجتمع اداری ارزوئیه به بهره‌برداری رسید

منبع:ایرنـا
? مجتمع اداری ارزوئیه به بهره‌برداری رسید