متولدین ۷۳ برای دریافت واکسن اقدام کنند

سن ثبت‌نام و دریافت نوبت واکسن کرونا در استان کرمان به متولدین ۱۳۷۳ رسیده است. به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، بنا به اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، از هم‌اکنون تمامی افراد ۴۰ سال به بالا (متولدین ۱۳۶۰ و قبل) در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل […]

سن ثبت‌نام و دریافت نوبت واکسن کرونا در استان کرمان به متولدین ۱۳۷۳ رسیده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، بنا به اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، از هم‌اکنون تمامی افراد ۴۰ سال به بالا (متولدین ۱۳۶۰ و قبل) در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن را بلافاصله خودشان انتخاب کنند، برای این کار، نیازی به داشتن پرونده بهداشت نیست.

هم‌چنین متولدین ۱۳۷۳و قبل از آن که ساکن استان‌ کرمان هستند و در پایگاه‌های بهداشت پرونده سلامت دارند می‌توانند از طریق همین سامانه ثبت‌نام کنند.

هم استانی ها بدون دریافت پیامک نوبت دهی به مراکز تزریق واکسن کرونا مراجعه نکنند.

هم اکنون واکسیناسیون در شهر کرمان در ۶ مرکز شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز شهید لنگری زاده در چهارراه نیکزاد، مرکز فرودگاه در بلوار حجاج، مرکز سام نژاد در خیابان شهید رجایی، مرکز فنی حرفه‌ای در بلوار شهید صدوقی و مرکز شماره شش واقع در خیابان حکیم از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۸ و ۳۰ انجام می‌شود.

انتهای پیام/ی
متولدین ۷۳ برای دریافت واکسن اقدام کنند

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? متولدین ۷۳ برای دریافت واکسن اقدام کنند