مامور قلابی در رودبارجنوب دستگیر شد

کرمان-فت فتو- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبارجنوب در استان کرمان از شناسایی و دستگیری فردی که با جعل عنوان دولتی و اطلاعاتی، مدعی اعمال نفوذ در مراجع انتظامی بود، خبر داد و گفت: پرونده قضایی مربوطه تشکیل و برای وی کیفرخواست صادر شده است. به گزارش روز شنبه فت فتو به نقل از روابط […]

کرمان-فت فتو- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبارجنوب در استان کرمان از شناسایی و دستگیری فردی که با جعل عنوان دولتی و اطلاعاتی، مدعی اعمال نفوذ در مراجع انتظامی بود، خبر داد و گفت: پرونده قضایی مربوطه تشکیل و برای وی کیفرخواست صادر شده است.

به گزارش روز شنبه فت فتو به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، حامد عمرانی در تشریح این خبر افزود: با اعلام گزارشی از سوی فردی که دارای پرونده در مرجع انتظامی بوده، مبنی بر پرداخت وجه به یک فرد مدعی اعمال نفوذ در حل و فصل پرونده در مرجع انتظامی، مراتب در دستور کار این دادستانی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه پلیس اطلاعات شهرستان رودبارجنوب با دستور قضایی، بلافاصله فرد مورد نظر را شناسایی کرد، تاکید کرد: نیروهای پلیس اطلاعات پس از شناسایی این فرد، در حالی که قصد فرار داشت، نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.
 عمرانی با اینکه متهم به بزه انتسابی اقرار و انگیزه خود را از این عمل، تحصیل مال اعلام کرد، گفت: وی به اتهام غصب عنوان دولتی و حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز جنگی دستگیر شده است.
وی تصریح کرد: پرونده مربوطه پس از رسیدگی در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رودبارجنوب به‌منظور صدور حکم به دادگاه ارسال شده است و متهم همچنان با قرار متناسب در زندان به سر می برد.

شهرستان رودبارجنوب در جنوب استان کرمان قراردارد.
مامور قلابی در رودبارجنوب دستگیر شد

منبع:ایرنـا
? مامور قلابی در رودبارجنوب دستگیر شد