قاچاقچی ۲۱۰ کیلو حشیش در بافت دستگیر شد

فت فتو/کرمان فرمانده انتظامی شهرستان بافت گفت: با توقیف یک دستگاه خودروی وانت پیکان ۲۱۰ کیلو و ۳۰۰ گرم حشیش کشف و یک قاچاقچی دستگیر شد. سرهنگ”محمود بیدشکی” امروز چهارم شهریورماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافت با انجام اقدامات اطلاعاتی از عبور یک محموله مواد مخدر […]

فت فتو/کرمان فرمانده انتظامی شهرستان بافت گفت: با توقیف یک دستگاه خودروی وانت پیکان ۲۱۰ کیلو و ۳۰۰ گرم حشیش کشف و یک قاچاقچی دستگیر شد.

سرهنگ”محمود بیدشکی” امروز چهارم شهریورماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافت با انجام اقدامات اطلاعاتی از عبور یک محموله مواد مخدر از مسیر ارزوئیه به سمت بافت مطلع شدند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: بلافاصله تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر مسیر مذکور را تحت کنترل خود قرار دادند و با مشاهده خودروی وانت پیکان حامل مواد طی عملیاتی منسجم آن را متوقف و در بازرسی از این خودرو ۲۱۰کیلو و ۳۰۰گرم حشیش را کشف و یک قاچاقچی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بافت با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضائی بیان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی خود و رصد مستمر تحرکات قاچاقچیان اجازه جولان به آنان را نخواهد داد.

انتهای پیام
قاچاقچی ۲۱۰ کیلو حشیش در بافت دستگیر شد

منبع:ایـسنا
? قاچاقچی ۲۱۰ کیلو حشیش در بافت دستگیر شد