قاتل فراری پس از ۱۹ سال در نرماشیر دستگیر شد

کرمان – فت فتو – فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت ۱۹ سال در عملیات پلیس امنیت عمومی شهرستان نرماشیر خبر داد. به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سردار عبدالرضا ناظری در تشریح جزئیات این خبر افزود: در سال ۱۳۸۱ در پی قتل […]

کرمان – فت فتو – فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت ۱۹ سال در عملیات پلیس امنیت عمومی شهرستان نرماشیر خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سردار عبدالرضا ناظری در تشریح جزئیات این خبر افزود: در سال ۱۳۸۱ در پی قتل عمد مردی ۳۵ ساله طی یک نزاع و درگیری با چاقو در ارگ جدید شهرستان بم موضوع دستگیری قاتل که اهل یکی از روستاهای شهرستان نرماشیر بود در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به متواری شدن قاتل به یکی از استان های همجوار، روند پیجویی های پلیسی برای دستگیری این قاتل مدت زمان زیادی به طول انجامید اما در نهایت چند روز قبل اخباری مبنی بر مخفی شدن این متهم در شهرستان نرماشیر به دست آمد.

سردار ناظری بیان کرد: با توجه به نامشخص بودن مخفیگاه قاتل در محدوده باغ های کشاورزی در یکی از روستاهای شهرستان نرماشیر، تیمی از ماموران پلیس امنیت این شهرستان با انجام یکسری تحقیقات تخصصی، مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را پس از ۱۹ سال فرار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه این قاتل در بازجویی های انجام شده احتمال دستگیری اش را پس از این مدت تصور نمی کرد، گفت: هرچند ممکن است فرد یا افراد مجرم پس از انجام جرم به هر شیوه ای به دنبال فرار از قانون باشند اما پرونده این افراد هیچگاه بسته نخواهد ماند و به منظور احقاق حق شهروندان هرگونه جرمی با تمام توان پیگیری خواهد شد.
قاتل فراری پس از ۱۹ سال در نرماشیر دستگیر شد

منبع:ایرنـا
? قاتل فراری پس از ۱۹ سال در نرماشیر دستگیر شد