قاتل فراری پس از ۱۹سال به دام پلیس نرماشیر افتاد

عبدالرضاناظری گفت:قاتل فراری پس از ۱۹سال توسط پلیس نرماشیر دستگیرشد.

 به‌گزارش “فت فتو” از نرماشیر؛عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در سال ۱۳۸۱ در پی قتل عمد مردی ۳۵ ساله طی یک نزاع و درگیری با چاقو در ارگ جدید شهرستان بم موضوع دستگیری قاتل که اهل یکی از روستاهای شهرستان نرماشیر بود در دستور کار پلیس قرار گرفت.

“عبدالرضا ناظری” افزود: با توجه به متواری شدن قاتل به یکی از استان های همجوار، روند پیجویی های پلیسی برای دستگیری این قاتل مدت زمان زیادی به طول انجامید ، اما در نهایت ۳ روز قبل اخباری مبنی بر مخفی شدن این متهم در شهرستان نرماشیر بدست آمد.

وی بیان داشت: با توجه به نامشخص بودن مخفیگاه قاتل در محدوده باغات کشاورزی در یکی از روستاها شهرستان نرماشیر، تیمی از ماموران پلیس امنیت این شهرستان با انجام یک سری تحقیقات تخصصی مخفیگاه متهم را شناسائی و وی را پس از ۱۹ سال فرار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه این قاتل در بازجوئی های انجام شده احتمال دستگیری اش را پس از این مدت تصور نمی کرد، گفت: هرچند که ممکن است فرد یا افراد مجرم پس از انجام جرم به هر شیوه ای به دنبال فرار از قانون باشند اما پرونده این افراد هیچگاه بسته نخواهد ماند و به منظور احقاق حق شهروندان هرگونه جرمی با تمام توان پیگیری خواهد شد.
انتهای‌پیام/برجی
قاتل فراری پس از ۱۹سال به دام پلیس نرماشیر افتاد

منبع:آرمـان
💬 قاتل فراری پس از ۱۹سال به دام پلیس نرماشیر افتاد