فیلم‌ساز کرمانی، داور جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شد

محمدصادق اسماعیلی، فیلم‌ساز جوان کرمانی به‌عنوان عضو هیئت داوران، سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را همراهی می‌کند. به گزارش فت فتو از کرمان، سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، اعضای هیئت انتخاب و داوری بخش فیلم‌های مستند این رویداد را معرفی کرد که در این میان نام «محمدصادق اسماعیلی» فیلم‌ساز جوان کرمانی نیز به […]


محمدصادق اسماعیلی، فیلم‌ساز جوان کرمانی به‌عنوان عضو هیئت داوران، سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را همراهی می‌کند.

به گزارش فت فتو از کرمان، سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، اعضای هیئت انتخاب و داوری بخش فیلم‌های مستند این رویداد را معرفی کرد که در این میان نام «محمدصادق اسماعیلی» فیلم‌ساز جوان کرمانی نیز به چشم می‌خورد.

اسماعیلی که ساخت هفت فیلم مستند در کارنامه هنری او دیده می‌شود، در بیش از یک‌صد فستیوال کشوری و بین‌المللی حضور داشته است و توانسته ده‌ها جایزه از این رویدادهای مهم و معتبر  کسب کند که می‌توان به جایزه ویژه هیات داوران سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت، بهترین فیلم از جشنواره تلویزیونی مستند ایران و بهترین فیلم مستند از جشنواره فیلم مستند مسکو (doker) اشاره کرد.

گیسلو، آدور، آشنگ و تورلیدر،  از مهمترین آثار محمدصادق اسماعیلی است. 

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۱ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۸۰۰۱۹/ب

فیلم‌ساز کرمانی، داور جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شد

منبع: فــارس
? فیلم‌ساز کرمانی، داور جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شد