فعالیت آکادمی کارآفرینی در رفسنجان

آکادمی کارآفرینی و توسعه کسب و کار با هدف آموزش و پرورش جوانان مستعد در رفسنجان آغاز به کار کرد. به گزارش  خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان  برنامه ریزی برای تدریس دوره های مربوط به مهارت افزایی و اشتغال به فراگیران از جمله کارکردهای این آکادمی تعریف شده است. حمیدرضا ایرانمنش رئیس هیات مدیره انجمن […]

آکادمی کارآفرینی و توسعه کسب و کار با هدف آموزش و پرورش جوانان مستعد در رفسنجان آغاز به کار کرد.

به گزارش  خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان  برنامه ریزی برای تدریس دوره های مربوط به مهارت افزایی و اشتغال به فراگیران از جمله کارکردهای این آکادمی تعریف شده است.

حمیدرضا ایرانمنش رئیس هیات مدیره انجمن کارآفرینی شهرستان رفسنجان گفت: این آکادمی برای هنرجویان ۳۰۰ ساعت تدریس تئوری و ۲۷۰ ساعت فعالیت عملی  خواهد داشت  و ۹ ماه مسائل مربوط به چگونگی ایده پردازی، اجرای ایده و کارآفرینی و ایجاد شغل را بیان می کند.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان‌ کرمان هم در آغاز به کار این آکادمی در محل تالار خیام دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان گفت : انجمن کارآفرینان رفسنجان پنج سال  در پی ایجاد و راه اندازی این ایده و آکادمی کارآفرینی و توسعه کسب و کار بود.

حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان هم در این آیین بیان کرد: کارآفرینی دارای برکات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی است؛ در جامعه ای که در آن شغل پایدار وجود داشته باشد لغزش های فرهنگی کمتر است.

فرماندار رفسنجان نیز آکادمی کارآفرینی و کسب و کار را گام مؤثری در ایجاد اشتغال پایدار برشمرد و افزود: برای ایجاد اشتغال پایدار  ایجاد بنگاه‌ها و کارخانه‌های با توانمندی بالا مورد نیاز است که بتوانند محصولاتی بادوام تولید و روانه بازار کنند.

 
فعالیت آکادمی کارآفرینی در رفسنجان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? فعالیت آکادمی کارآفرینی در رفسنجان