فرمانده سپاه استان کرمان: 500 واحد مسکن مددجویی به بهره‌برداری رسید + تصاویر

گروه استان‌ها – فرمانده سپاه استان کرمان از بهره‌برداری از ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی خبر داد و گفت: ۶ هزار و ۲۰۰ خانوار فاقد مسکن در استان شناسایی شده است. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان ، سردار حسین معروفی ظهر امروز در حاشیه بهره‌برداری از 500 واحد مسکن مددجویی کمیته […]

گروه استان‌ها – فرمانده سپاه استان کرمان از بهره‌برداری از ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی خبر داد و گفت: ۶ هزار و ۲۰۰ خانوار فاقد مسکن در استان شناسایی شده است.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان ، سردار حسین معروفی ظهر امروز در حاشیه بهره‌برداری از 500 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام (ره) در جمع خبرنگاران با تسلیت اربعین امام حسین (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و سیدالشهدای دفاع مقدس اظهار داشت: حرکت‌های جهادی خوبی در استان کرمان تحت عنوان قرارگاه‌های محرومیت‌زدایی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه یکی از این اقدامات ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد و محرومین است که در دستور کار جدی سپاه، بسیج و کمیته امداد امام (ره) هم در سطح ملی و هم در سطح استان قرار دارد گفت: این اقدامات در قالب حرکت‌های جهادی و با بهره‌گیری از کمک‌های درون استانی، خیرین و گروه‌های جهادی است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به تفاهمنامه‌ای که بین سپاه و کمیته امداد برای ساخت 500 واحد مسکونی 55 متری برای مددجویان کمیته امداد در سراسر استان کرمان امضا شده گفت: این واحدهای مسکونی در 330 روستا ساخته شده و امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس افتتاح می‌شوند.

وی متراژ واحدهای مسکونی ساخته شده در استان را چیزی در حدود 25 هزار و 600 متر مربع عنوان کرد و افزود: اعتبار مصوب قرارگاهی ما از مرکز 30 میلیارد تومان بوده که اما اعتبار هزینه کرد ما در درون استان 43 میلیارد تومان است که 13 میلیارد آن درون استانی و با استفاده از ظرفیت خیرین و گروه‌های است.

فرمانده سپاه استان کرمان: سپاه تنش آبی 700 روستای استان کرمان را تا دو سال آینده برطرف می‌کند
فرمانده سپاه استان کرمان: اتفاقات بزرگی در کشور در حال رقم خوردن است/اجازه دهید دولت با طمأنینه و آرامش تصمیم بگیرد
فرمانده سپاه استان کرمان: سعادت امروز ما در پیروی از ولایت و ادامه دادن راه شهداست

 

سردار معروفی با بیان اینکه خیلی از هزینه‌های ساخت این واحدها به واسطه حضور خود مردم و گروه‌های جهادی کم شده و در کنار آن سرعت و دقت کار افزایش داشته است گفت: در شهرستان بردسیر 54 واحد داشتیم که 49 واحد آن قبلاً و 4 واحد آن امروز تحویل داده می‌شود.

وی با عنوان اینکه در استان کرمان 6 هزار و 200 مددجوی کمیته امداد شناسایی شده که نیازمند مسکن هستند افزود: از این تعداد هزار و 200 واحد آن روستایی است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه با ساخت 400 واحد آن در فاز اول موافقت شده که کلنگ‌زنی آن در آینده نزدیک انجام می‌شود گفت: تلاش می‌شود تا استفاده از ظرفیت خیرین و گروه‌های جهادی، پروژه‌های ما حداکثر 12 ماهه به تمام برسد.

 

استان کرمان , محرومیت زدایی , استان کرمان , محرومیت زدایی , استان کرمان , محرومیت زدایی ,

انتهای پیام/511/ی
فرمانده سپاه استان کرمان: 500 واحد مسکن مددجویی به بهره‌برداری رسید + تصاویر

منبع:تسنــیم
? فرمانده سپاه استان کرمان: 500 واحد مسکن مددجویی به بهره‌برداری رسید + تصاویر