فرمانده سپاه استان کرمان: مصونیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهدا است

گروه استان‌ها – فرمانده سپاه استان کرمان گفت: امروز ترویج فرهنگ شهدا، مصونیت جامعه را به دنبال دارد و نباید اجازه دهیم که حقایق جنگ و انقلاب تحریف شود. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، سردار حسین معروفی صبح امروز در مراسم یادواره 2 شهید گمنام مدفون در ستاد سپاه ثارالله […]

گروه استان‌ها – فرمانده سپاه استان کرمان گفت: امروز ترویج فرهنگ شهدا، مصونیت جامعه را به دنبال دارد و نباید اجازه دهیم که حقایق جنگ و انقلاب تحریف شود.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، سردار حسین معروفی صبح امروز در مراسم یادواره 2 شهید گمنام مدفون در ستاد سپاه ثارالله کرمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: یادواره‌های شهدا نباید در حد یک یادواره بماند و این یادواره‌ها باید به راهواره تبدیل شوند.

وی با عنوان اینکه در هفته دفاع مقدس امسال طرح برگزاری 6 هزار و 500 یادواره خانگی شهدا برنامه ریزی شده است گفت: شهیدان ما  بر سر کلاس درس حضرت عباس(ع) نشستند و حسینی شدند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه شهید سلیمانی همه ویژگی‌های حضرت عباس(ع) را در وجود خود نهادینه کرد و سرانجام حسینی شد ادامه داد: برای انجام کارها باید خلوص نیت، پاکی، طهارت روح و جسم داشته باشیم.

وی با بیان اینکه شهدا شناسنامه واقعی ملت ایران و محور وحدت ملت هستند تصریح کرد: در ارتباط با شهدا، خط کشی‌های حزبی و جناحی وجود ندارد و امروز دنیا ملت ایران را با شهید سلیمانی می‌شناسد.

سردار معروفی با گرامیداشت شهید حاج یونس زنگی‌آبادی گفت: این شهید بزرگوار تکیه‌گاه و مایه آرامش همه ثاراللهیان بود و همه همچون حاج قاسم عاشق او بودند.

وی با بیان اینکه امروز درجه سرتیپی این انسان ارزشمند به دست مبارک رهبر انقلاب تصویب و به خانواده ایشان تقدیم شد افزود: شهید حاج یونس زنگی آبادی در دنیا عقبه مادی نداشت و راحت جان داد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه در طول انقلاب و دفاع مقدس یک شهید را پیدا نمی‌کنید که تعلق مادی و توسل به دنیا داشته باشد گفت: برای همین است که باید عکس شهدا را در منازل و معابر داشته باشیم تا راه را گم نکنیم.

فرمانده سپاه استان کرمان: دشمن امروز به دنبال شکستن وفاق ملت و انشقاق امت و حاکمیت است
فرمانده سپاه استان کرمان: سعادت امروز ما در پیروی از ولایت و ادامه دادن راه شهداست
فرمانده سپاه استان کرمان: لشکر 41 ثارالله در بسیاری از عملیات‌ها به فرماندهی شهید سلیمانی نقش کلیدی داشت

وی دوران دفاع مقدس را دوران امتحان سخت ملت ایران دانست و افزود: در این امتحان توده‌های مردم پیروز شدند همان طور که بعد از آن در دوران جنگ اقتصادی هم پیروز بودند، اما امروز زمان امتحان نخبگان است.

سردار معروفی با بیان اینکه حاج قاسم الگو و نماد بزرگی برای سعادت ماست و شهادت این شهید بزرگوار برای این بود که ما بیدار شویم گفت: امروز ما باید مبلغ خوبی برای دین، امام و انقلاب باشیم و از حقیقت دین و انقلاب کوتاه نیاییم.

وی با بیان اینکه امروز نباید بگذاریم حقایق جنگ، انقلاب و امام (ره) تحریف شود افزود: امروز ترویج فرهنگ شهدا، مصونیت جامعه و جوانان وظیفه ما است.

انتهای پیام/511/ی
فرمانده سپاه استان کرمان: مصونیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهدا است

منبع:تسنــیم
? فرمانده سپاه استان کرمان: مصونیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهدا است