فرمانده سپاه استان کرمان: مشکل آب شرب روستاهای استان کرمان تا پایان سال ۱۴۰۱ حل می‌شود‌

گروه استان‌ها – فرمانده سپاه استان کرمان گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان سال ۱۴۰۱ با کمک گروه‌های جهادی، مردم و دولت مشکل آب شرب روستایی در استان را حل کنیم.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان ، سردار حسین معروفی ظهر امروز در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت هفته بسیج و با محوریت بخش شهداد برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سلیمانی و تبریک هفته بسیج اظهار داشت: در منطقه شهداد در ۲۳ روستا در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه موضوعات مختلفی در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، آب، مسکن مددجویان و محرومان و … در دستورکار قرار گرفت.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه از شهریور سال قبل با هماهنگی انجام شده بانک رفاه کارگران به این منطقه ورود کرد افزود: امروز شاهد افتتاح ۹۴ پروژه‌ای هستیم که با کمک بانک رفاه و بسیج سازندگی به ثمر رسیده است.  

وی با عنوان اینکه این ۹۴ پروژه به ارزش ۲۰ میلیارد ریال افتتاح می‌شود گفت: این پروژه‌ها شامل افتتاح و لایروبی ۷ رشته قنات، دو استخر ذخیره آب کشاورزی، ۳۵ پروژه احداث و تعمیر منازل مسکونی محرومان و مددجویان، احداث ۵۰ سرویس بهداشتی و حمام و یک پروژه اشتغالزایی است.

سردار معروفی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی ما در استان کرمان، بحث آب به ویژه آب شرب روستائیان است ادامه داد: کارها و حرکت‌های جهادی ما بر پایه همت بوده و با کمک گروه‌های جهادی، مشارکت مردم و خیرین حرکت‌های خوبی انجام شده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: آنچه که داعش را نابود کرد بسیج مردمی بود
نماینده مردم کرمان در مجلس:‌ فرهنگ بسیج گره‌گشای تمام مشکلات کشور است
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: دولت احیای ‌جهاد سازندگی را آغاز کرد/ پیش‌نویس این قانون به مجلس آمد‌

وی با عنوان اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی تا کنون در این منطقه ۳ میلیارد تومان هزینه کرده است گفت: اصرار ما بر این است که برای حل مشکلات مردم پیمانکاری را کنار گذاشته و با کمک حرکت‌های جهادی، مشارکت مردم و به وسیله خود مردم و با نگاه خود مردم این اقدامات انجام شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با ابراز امیدواری از اینکه بتوانیم تا پایان سال ۱۴۰۱ با کمک گروه‌های جهادی، خیرین، کمک مردم و بخش دولتی مشکل آب شرب روستایی استان کرمان حل شود افزود: در کنار آن حل آب کشاورزی هم دنبال می‌شود.

انتهای پیام/۵۱۱/ش
فرمانده سپاه استان کرمان: مشکل آب شرب روستاهای استان کرمان تا پایان سال ۱۴۰۱ حل می‌شود‌

منبع:تسنــیم
💬 فرمانده سپاه استان کرمان: مشکل آب شرب روستاهای استان کرمان تا پایان سال ۱۴۰۱ حل می‌شود‌