فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت معرفی شد + تصویر

با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت سرهنگ نسب امیری معرفی شد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از جیرفت، آیین تکریم فرمانده سابق سپاه شهرستان جیرفت و معارفه فرمانده جدید سپاه این شهرستان صبح امروز با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان […]

با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت سرهنگ نسب امیری معرفی شد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از جیرفت، آیین تکریم فرمانده سابق سپاه شهرستان جیرفت و معارفه فرمانده جدید سپاه این شهرستان صبح امروز با حضور سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

حجت‌الاسلام میثم تارم امام جمعه جیرفت در این آیین با بیان اینکه امید آفرینی در جامعه توصیه مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: در شرایط امروز کشور امید برای جامعه ما از هر امر دیگری لازم و ضروری‌تر است.

وی با بیان اینکه ما آینده‌ای درخشان و بسیار بهتر از امروز خواهیم داشت، افزود: ما امروز با سختی تحریم‌های ناجوانمردانه و همه جانبه غرب دست و پنجه نرم می‌کنیم.

امام جمعه جیرفت با اشاره به اینکه امروز دشمنان به شکست راهبردهای خودشان نسبت به جمهوری اسلامی ایران اقرار کردند، گفت: همه این‌ها نشان دهنده پیروزی و آینده‌ای بهتر برای ما و جامعه ما است.

وی با اشاره به توصیه‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری به جامعه ما گفت: انقلابی باقی ماندن و انقلابی بودن و پایبند به اصول و ارزش‌های انقلابی لازم است و هر جا انقلابی عمل کردیم پیروز و موفق بودیم.

تارم با بیان اینکه شکست‌ها و ناکامی‌های ما در جاهایی است که به انقلاب توجه نکردیم، تصریح کرد: هر جا که به انقلاب و تاکیدات امامین انقلاب توجه داشتیم، پیروز و موفق بودیم.

وی با اشاره به اینکه سرهنگ بهروز خدمات ارزنده‌ای در جنوب استان کرمان انجام داد، گفت: برخی از تفکرها و اندیشه‌ها از عبادات ۷۰ سال بالاتر است که سرهنگ بهروز اینگونه بود و فراتر از مسئولیت‌های محوله خود فعالیت داشت.

فرمانده سپاه استان کرمان: ملت ایران با وحدت واقعی پاسخ محکمی به همه یاوه گویان داد
رئیس هیئت اندیشه ورز بسیج ادارات و کارمندان استان کرمان منصوب شد
فرمانده جدید سپاه حفاظت فرودگاه کرمان منصوب شد

سرهنگ ناصر بهروز فرمانده سپاه سابق جیرفت نیز در این آیین اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد مهم زاده انقلاب بوده و همه هویت من سپاه است.

وی با بیان اینکه سپاه همواره همراه انقلاب بود، گفت: نقش فرزندان اول سپاه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کم‌نظیر و بی‌نظیر بوده و در تاریخ بسیار اثر گذار هستند.

فرمانده سپاه سابق جیرفت با اشاره به اینکه بخشی از پیروزی انقلاب اسلامی مدیون فرزندان سپاه پاسداران انقلاب است که نقششان غیرقابل انکار است بیان کرد: بزرگ‌ترین و بالاترین سرمایه این نظام، مردم ما هستند و باید متناسب با نیاز مردم حرکت کنیم و مرجع فکری مردم باشیم.

به گزارش تسنیم در این آیین از زحمات سرهنگ ناصر بهروز فرمانده سابق سپاه شهرستان جیرفت تجلیل و سرهنگ محسن نسب امیری به عنوان فرمانده سپاه شهرستان جیرفت معرفی شد.

لازم به ذکر است سرهنگ ناصر بهروز فرمانده سابق سپاه ناحیه جیرفت به عنوان معاون جدید هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان معرفی شده است.

استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان ,

انتهای پیام/۵۱۱/ح
فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت معرفی شد + تصویر

منبع: تسنــیم
? فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت معرفی شد + تصویر