فرمانده انتظامی : ۲۴ تن چوب قاچاق در ارزوییه کرمان کشف شد

کرمان – فت فتو – فرمانده انتظامی ارزوییه از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۲۴ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد. به گزارش فت فتو،  سرهنگ علی اسفندیاری روز سه شنبه با اعلام این خبر به رسانه ها افزود: ماموران پاسگاه انتظامی وکیل آباد حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک […]

کرمان – فت فتو – فرمانده انتظامی ارزوییه از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۲۴ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش فت فتو،  سرهنگ علی اسفندیاری روز سه شنبه با اعلام این خبر به رسانه ها افزود: ماموران پاسگاه انتظامی وکیل آباد حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو ۲۴ تن چوب درخت گز فاقد مجوز قانونی کشف و یک متهم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ارزوییه بیان کرد: ارزش این محموله چوب قاچاق برابر اعلام کارشناسان منابع طبیعی، ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است،  

وی تاکید کرد: شهروندان هرگونه فعالیت قاچاقچیان در خصوص تاراج منابع ملی را به سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

انبار مواد غذایی احتکار شده در کرمان کشف شد

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از کشف یک انبار حاوی انواع مواد غذایی احتکار شده به ارزش  هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ مهدی پورامینایی افزود: ماموران پایگاه امنیت عمومی این فرماندهی با انجام اقدمات اطلاعاتی از احتکار انواع مواد غذایی در یکی از مناطق حاشیه ای شهر کرمان مطلع شدند.

وی اظهار داشت: ماموران انتظامی با هماهنگی مرجع قضایی در بازرسی از این مکان موفق شدند ۲ هزار و ۴۳۰ قلم انواع مواد غذایی از قبیل هزار ۵۰۰ گالن هفده کیلویی خیار شور، شیصد بسته دوازده عددی یک کیلوئی و ۱۰۰ بسته  ۶عدی دو کیلویی رب گوجه و ۱۵۰ کارتن سویا خوراکی را کشف و یک نفر را در این رابطه دستگیر کنند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان تصریح کرد: کارشناسان ارزش اقلام مشکوفه احتکار شده را هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

وی تاکید کرد: یکی از اهداف مهم پلیس به عنوان حافظ امنیت و آرامش مردم مقابله با کالای قاچاق و احتکاری در شرایط فعلی جامعه و برخورد با محتکران و کالای قاچاق و احتکار شده است که مشارکت حداکثری شهروندان و در جریان قرار دادن پلیس از هرگونه فعالیت مخرب در این زمینه می تواند کمک شایانی در رشد و شکوفایی اقتصادی به همراه داشته باشد.

شهرستان ارزوییه در فاصله ۲۷۰ کیلومتری جنوب غرب مرکز استان قرار دارد.
فرمانده انتظامی : ۲۴ تن چوب قاچاق در ارزوییه کرمان کشف شد

منبع: ایـرنا
?فرمانده انتظامی : ۲۴ تن چوب قاچاق در ارزوییه کرمان کشف شد : اخبار استان کرمان – ورزشی