فرماندار فهرج: ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده است

به گزارش فت فتو؛ حسین سعیدنیا در کارگروه اشتغال شهرستان فهرج که با حضور مجتبی مصباح مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای کارگروه اشتغال این شهرستان در محل سالن اجتماعات شهید سلیمانی فرمانداری فهرج برگزار می‌شد، با اشاره به اختصاص اعتبارات اشتغال‌زایی خواستار تسریع در روند پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها شد. او […]

به گزارش فت فتو؛ حسین سعیدنیا در کارگروه اشتغال شهرستان فهرج که با حضور مجتبی مصباح مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای کارگروه اشتغال این شهرستان در محل سالن اجتماعات شهید سلیمانی فرمانداری فهرج برگزار می‌شد، با اشاره به اختصاص اعتبارات اشتغال‌زایی خواستار تسریع در روند پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها شد.

او افزود: امسال ۱۰۸۳تعهد اشتغال مربوط به شهرستان می‌باشد و تا کنون ۸۲۰ مورد محقق شده است.

 سعیدنیا با تشکر از بنیاد برکت به جهت کمک به اشتغال شهرستان فهرج گفت: ۲ میلیارد و ۲۰۰  میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی از طریق جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و صمت به متقاضیان پرداخت می‌شود.

فرماندار فهرج اضافه کرد: : ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در سال جاری به متقاضیان پرداخت شده است.

او از بانک‌های عامل خواست دراین رابطه کمک کنند و گفت: اقتصاد اول شهرستان کشاورزی می‌باشد و با توجه به تک محصولی بودن آن و خشکیدگی بی‌سابقه محصول خرمای،  امسال کشاورران متضرر شدند.

 مصباح مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این جلسه گفت: در زمینه اجرای طرح‌های اشتغالزایی باید آسیب شناسی صورت گیرد و نقشه راه برای طرح‌های اشتغالزایی در شهرستان فهرج ترسیم کرد.

او ادامه داد: به لحاظ تک محصولی در شهرستان بایستی فرآوری را دنبال کرد و با وجود جاذبه‌های بی نظیر گردشگری، سرمایه‌گذاری در این زمینه ها باعث رشد و پیشرفت شهرستان خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: تسهیلات روستایی و عشایری در فهرج با سود ۶ درصد و یکسال تنفس اعطاء می شود. مصباح ادامه داد: در راستای تکمیل زنجیره تولید و فرآوری محصول خرما به شرکت‌های تعاونی بدون هیچ محدودیتی تسهیلات با سود ۲ درصد و یکسال تنفس اعطاء می‌شود.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟
نتیجه بر اساس ۰ رای موافق و ۰ رای مخالف
فرماندار فهرج: ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده است

منبع: بــرنا
? فرماندار فهرج: ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده است