فرماندار رفسنجان: رزمندگان باور قلبی داشتند

کرمان- فت فتو- فرماندار شهرستان رفسنجان گفت: رزمندگان در دفاع مقدس به آرمان های انقلاب، ارزش های دینی و دفاع از ناموس و کشور باور قلبی داشتند و برای همین هم موفق بودند. به گزارش فت فتو مجید فصیحی هرندی روز سه شنبه در آیین آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه حضرت زینب(س) در محل […]

کرمان- فت فتو- فرماندار شهرستان رفسنجان گفت: رزمندگان در دفاع مقدس به آرمان های انقلاب، ارزش های دینی و دفاع از ناموس و کشور باور قلبی داشتند و برای همین هم موفق بودند.

به گزارش فت فتو مجید فصیحی هرندی روز سه شنبه در آیین آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه حضرت زینب(س) در محل مسجد جامع رفسنجان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود:  بچه های جنگ به ارزش ها و باورهای قلبی خود ایمان داشتند و به آنها عمل می کردند که همین رمز پیروزی آنان بود.

وی افزود: رزمندگان برای دفاع از این ارزش ها به میدان جنگ رهسپار شدند.

فصیحی هرندی تصریح کرد: یکی از رزمندگان  به نام امیر شاه پسندی ۱۷ ساله اهل کرمان بود که در زیر شکنجه های طاقت فرسای دشمن در زندان بعث استقامت ورزید و هرگز اطلاعاتی که دشمن به دنبال آن بود را لو نداد.

وی خاطرنشان کرد: از استقامت و اعتقاد به انقلاب اسلامی و ارزش های دینی رزمندگان اسلام باید درس گرفت و در زندگی پیاده کرد که با عمل کردن به باورها و ارزش های مثبت قلبی مشکلات جامعه حل می شود.

حجت الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان نیز در این مراسم گفت: برخی به دنبال تحصیل علم هستند تا بر دیگران تکبر کنند و همه در خدمت او باشند که این بخش از هدف علم نامقدس است از سوی دیگر افرادی به دنبال تحصیل علم هستند تا با کسب دانش برای مردم خدمت و رضایت خداوند را کسب کنند که هدفی مقدس است.

وی افزود: کسانی که برای خدمت به خلق خدا علم می آموزند در تقویت و رشد جامعه کمک می کنند و کسانی هم که تحصیل می کنند تا مردم دست به سینه آنان باشند موجبات انحطاط جامعه و تحریف در دین را فراهم می کنند.

وی خاطرنشان کرد: با کسب علم و دانش به کار مردم بپردازید و مشکلات جامعه را گره گشایی کنید که کار مهمی است.

شهرستان رفسنجان در ۱۰۰ کیلومتری شمال مرکز استان کرمان قرار دارد.
فرماندار رفسنجان: رزمندگان باور قلبی داشتند

منبع:ایرنـا
? فرماندار رفسنجان: رزمندگان باور قلبی داشتند