فراهم شدن همه امکانات و نیرو‌ها برای تامین برق پایدار در دومین سالگرد سردار دل‌ها

مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال کرمان گفت: همه امکانات شرکت توزیع برای تامین برق پایدار در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بسیج شوند. به گزارش فت فتو از کرمان،  محمد سلیمانی مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان با اشاره به دومین سالگرد شهادت سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی، گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام […]

مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال کرمان گفت: همه امکانات شرکت توزیع برای تامین برق پایدار در ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بسیج شوند.

به گزارش فت فتو از کرمان،  محمد سلیمانی مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان با اشاره به دومین سالگرد شهادت سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی، گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام شهادت از فراهم کردن همه امکانات و نیرو‌های شرکت توزیع برای تامین برق پایدار گلزار شهدای کرمان و مصلی امام علی (ع) توسط کارکنان اتفاقات و بهره برداری خبر داد.

سلیمانی با بیان اینکه سالروز شهادت سردار سلیمانی فرصت مناسبی برای برگزاری و تبیین ابعاد شخصیتی و اصول مکتب شهید سلیمانی است تصریح کرد: صنعت برق هم به سهم خود باید با تمام ظرفیت برای پاسداشت این شهید بزرگوار وارد عمل شود.

سلیمانی با بیان اینکه، با توجه به پیش بینی بارش نزولات جوی در هفته مقاومت و تاکید بر لحاظ نمودن این موضوع در برنامه ریزی‌ها از استقرار اکیپ‌های اتفاقات و عملیات در گلزار شهدا و مصلی امام علی کرمان و مسیر‌های منتهی به گلزار شهدا خبرداد و گفت: اکیپ‌های پشتیبانی به منظور تامین برق مطمین شبکه توزیع به صورت شبانه روزی در مکان‌ها و اماکن مرتبط با مراسم حضور خواهند داشت و دیزل ژنراتور نیز در مکان‌های پیش بینی شده نصب خواهد شد.

او بر حضور فعال واحد فرهنگی و همکاران شرکت در موکب صنعت آب و برق استان تاکید کردندو در این جلسه آخرین هماهنگی‌های لازم صورت گرفت.

انتهای پیام/س
فراهم شدن همه امکانات و نیرو‌ها برای تامین برق پایدار در دومین سالگرد سردار دل‌ها

منبع: باشــگاه خبرنگاران
? فراهم شدن همه امکانات و نیرو‌ها برای تامین برق پایدار در دومین سالگرد سردار دل‌ها