فراخوان نخستین جشنواره چای محرم در کرمان منتشر شد

کرمان – فت فتو – دبیر تخصصی نخستین جشنواره چای محرم گفت: فراخوان این جشنواره با شعار امام حسین (ع) کشتی نجات به مناسبت ماه محرم، برای شرکت علاقه مندان در حوزه ادبیات در استان کرمان منتشر شده است. حیدر پوریزدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو افزود: متقاضیان شرکت در […]

کرمان – فت فتو – دبیر تخصصی نخستین جشنواره چای محرم گفت: فراخوان این جشنواره با شعار امام حسین (ع) کشتی نجات به مناسبت ماه محرم، برای شرکت علاقه مندان در حوزه ادبیات در استان کرمان منتشر شده است.

حیدر پوریزدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو افزود: متقاضیان شرکت در جشنواره چای محرم تا ۱۹ شهریور فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی اظهار داشت: داستان کوتاه، داستانک و قطعه ادبی بخش های جشنواره چای محرم هستند و موضع جشنواره آزاد است، اما باید با شعار امام حسین(ع) کشتی نجات مرتبط باشد.

دبیر تخصصی نخستین جشنواره چای محرم ادامه داد: جشنواره برای رده های سنی ۹ تا ۱۲ سال، ۱۳ تا ۱۸ سال و بزرگسال برگزار می شود و علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر از شرایط شرکت می توانند به صفحه مجازی جشنواره در اینستاگرام به آودر @mehrta.book  مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه گستره این جشنواره استان کرمان است تصریح کرد: آثار برگزیده در قالب کتاب به چاپ می شود و همچنین به نفرات اول تا سوم هر بخش لوح تقدیر به همراه جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

پوریزدی تاکید کرد: نخستین جشنواره چای محرم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان راور، موسسه فرهنگی و هنری اندیشه نو راور، بنیاد نیکوکاری و فرهنگی سیدالشهداء(ع) و انتشارات مهرتا برگزار می شود.
فراخوان نخستین جشنواره چای محرم در کرمان منتشر شد

منبع:ایرنـا
? فراخوان نخستین جشنواره چای محرم در کرمان منتشر شد