فتاح: شاخص‌ها در قلعه‌گنج ارتقا پیدا کرده است/7 سال حضور بنیاد مستضعفان در منطقه

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد مستضعفان هفت سال است که در شهرستان قلعه‌گنج در جنوب کرمان خیمه زده است و امروز که مرور می‌کنیم با مسوولان محلی، همه اذعان می‌کنند شاخص‌ها در این شهرستان ارتقا پیدا کرده است. به گزارش فت فتو از قلعه‌گنج، پرویز فتاح امروز در حاشیه افتتاح کارخانه آهنگ قلعه‌گنج در جمع […]


رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد مستضعفان هفت سال است که در شهرستان قلعه‌گنج در جنوب کرمان خیمه زده است و امروز که مرور می‌کنیم با مسوولان محلی، همه اذعان می‌کنند شاخص‌ها در این شهرستان ارتقا پیدا کرده است.

به گزارش فت فتو از قلعه‌گنج، پرویز فتاح امروز در حاشیه افتتاح کارخانه آهنگ قلعه‌گنج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز به بهانه یک افتتاح خوب در قلعه‌گنج حضور پیدا کردیم و بنیاد مستضعفان هفت سال است که در این شهرستان خیمه زده است.

رئیس بنیاد مستضعفان عنوان کرد: امروز که مرور می‌کنیم با مسوولان محلی همه اذعان می‌کنند شاخص‌ها و بافت در قلعه‌گنج ارتقا پیدا کرده است، نمی‌خواهیم بگوییم به همه شاخص‌های مطلوب رسیدیم ولی این اذعان می‌کنیم قلعه‌گنج وضعیتش نسبت به قبل از حضور بنیاد خیلی بهتر شده است.

وی ادامه داد: اقدامات بنیاد با مشارکت دولت و عموم مردم بوده است و همه مسئولان محلی استان و مردم قلعه‌گنج با بنیاد همراه بودند تا به توفیقاتی برسیم یکی از آن توفیقات ایجاد کارخانه تولید آهک صنعتی است که انتخاب محل، اختصاص معدن و مواد اولیه برای این کارخانه در شرایط تحریم تامین مصالح و تجهیزات، منابع مالی و سرمایه‌گذاری تامین آب و خط گاز و… همه انجام شده است.

فتاح افزود: سرمایه‌گذاری خالص ما برای کارخانه 140 ملیارد تومان است و تولید کارخانه بهترین آهک صنعتی و تکنولوژی روز دنیا است و تمام تولید کارخانه در منطقه و استان‌های همجوار پیش خرید شده و مشکلی برای فروش نداریم.

رئیس بنیاد مستضعفان با تأکید بر اینکه کارخانه طوری احداث شده که بتواند با محیط زیست سازگار باشد، خاطرنشان کرد: چون همه زمینه‌ها فراهم است و مجوز در قلعه‌گنج برای معدن داده شده و فروش تضمینی هم داریم توسعه و راه‌اندازی فاز دوم کارخانه هم دنبال می‌شود.

انتهای پیام/3388/ق

فتاح: شاخص‌ها در قلعه‌گنج ارتقا پیدا کرده است/7 سال حضور بنیاد مستضعفان در منطقه

منبع:فــارس
? فتاح: شاخص‌ها در قلعه‌گنج ارتقا پیدا کرده است/7 سال حضور بنیاد مستضعفان در منطقه