غبار روبی گلزار شهدای کهنوج به مناسبت هفته قوه قضاییه

امروز صبح، همزمان با نخستین روز از هفته قوه قضائیه مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای کهنوج با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد. به گزارش فت فتو؛ سالاری رئیس دادگستری کهنوج در حاشیه مراسم غباروبی گلزار شهدای کهنوج گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و امروز وظیفه ما عمل […]

امروز صبح، همزمان با نخستین روز از هفته قوه قضائیه مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای کهنوج با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش فت فتو؛ سالاری رئیس دادگستری کهنوج در حاشیه مراسم غباروبی گلزار شهدای کهنوج گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و امروز وظیفه ما عمل به وظایف خود در برقراری حق و عدالت و دفاع از آرمان‌های شهدا است.
 

رئیس دادگستری کهنوج، امنیت، اقتدار، آرامش و آسایش امروز جامعه را نتیجه رشادت های شهیدان دانست و افزود: پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب و ایثارگری‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است که باید حفظ این ارزش‌ها به نسل‌های آینده منتقل شود.
 
 هفته قوه قضائیه از یکم تیرماه تا هفتم تیر ماه و به مناسبت سالروز شهادت شهید محمد بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/ک

 
غبار روبی گلزار شهدای کهنوج به مناسبت هفته قوه قضاییه

منبع:آرمـان
? غبار روبی گلزار شهدای کهنوج به مناسبت هفته قوه قضاییه