عَلَمِ علمدار بر زمین نمانده

کاروان دوچرخه سواری ورزش بسیج در رکاب علمدار که از چندین روز قبل از مازندران برای زیارات آرامگاه سردار سلیمانی در کرمان حرکت کرده بود به شهر باغین نزدیکی کرمان رسید. به گزارش فت فتو، کاروان ۱۶نفره دوچرخه سواران در رکاب علمدار بعد از پیمودن مسیر ۱۳۰۰کیلومتری مازندران تا کرمان صبح امروز به شهر باغین […]

کاروان دوچرخه سواری ورزش بسیج در رکاب علمدار که از چندین روز قبل از مازندران برای زیارات آرامگاه سردار سلیمانی در کرمان حرکت کرده بود به شهر باغین نزدیکی کرمان رسید.

به گزارش فت فتو، کاروان ۱۶نفره دوچرخه سواران در رکاب علمدار بعد از پیمودن مسیر ۱۳۰۰کیلومتری مازندران تا کرمان صبح امروز به شهر باغین رسید.

به گزارش خبرنگار ما از باغین این کاروان با حضور در قبور شهدای این شهر و با ادای احترام به مقام شامخ شهدا، مورد استقبال مسئولین و مردم این شهر قرار گرفتند.

تیم دوچرخه سواری در رکاب علمدار بعد از پیمودن استانهای مازندران، سمنان، اصفهان و یزد به استان کرمان رسیدند.

به گفته آقای حسینی مسئول بسیج سپاه کربلا مازندران در بین راه و در ورودی استانها بسته های معیشتی و فرهنگی بین خانواده ها توزیع شد.

وی گفت: این حرکت برای دومین سال و با هدف تجدیدمیثاق با آرمانهای سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و توسط همرزمان این شهید والامقام در سپاه کربلای مازندران صورت می گیرد.

این کاوان دوچرخه سواری تا ساعتی دیگر بر مزار سردار دلها در گلزار شهدای کرمان حضور پیدا می کند.
عَلَمِ علمدار بر زمین نمانده

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? عَلَمِ علمدار بر زمین نمانده