عشایر ایران اسلامی؛ از نبرد جانانه در دفاع مقدس تا حضور بی بدیل در عرصه تولید ملی

شهریار سیاری گفت: عشایر سلحشور استان کرمان در دیگر عرصه های مورد نیاز از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی تا حضور در عرصه های سیاسی حضوری معنا دار و اثربخش دارند. به گزارش فت فتو؛ شهریار سیاری در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در خصوص نقش عشایر در هشت سال دفاع […]

شهریار سیاری گفت: عشایر سلحشور استان کرمان در دیگر عرصه های مورد نیاز از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی تا حضور در عرصه های سیاسی حضوری معنا دار و اثربخش دارند.

به گزارش فت فتو؛ شهریار سیاری در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در خصوص نقش عشایر در هشت سال دفاع مقدس گفت: عشایر غیور استان کرمان در همه عرصه ها و برهه های حساس و سرنوشت ساز کشور حضوری فعال و اثربخش داشته اند، عشایر انقلابی استان حضور در دفاع مقدس را با پرچم داری سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی وظیفه دینی خود می دانستند و آنان از بذل هرگونه فداکاری حتی از جان و مال خود در این ایام دریغ نکردند.


مسئول سازمان بسیج عشایری استان کرمان با اشاره به اینکه بیش از هزار و 200 شهید از شهدای استان متعلق به جامعه عشایری است، عنوان کرد: کرمان دومین استانی است که بیشترین شهید عشایر را تقدیم انقلاب و ایران اسلامی کرده است.


وی بیان کرد: عشایر سلحشور استان در دیگر عرصه های مورد نیاز از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی تا حضور در عرصه های سیاسی حضوری معنا دار و اثربخش دارند و در انتخابات ریاست جمهوری سال جاری شاهد حضور بیش از 95 درصد عشایر بودیم که این مهم نشان از بلوغ سیاسی و حضور تاثیرگذار عشایر استان در عرصه های انقلاب است.


سیاری با اشاره به مطلب فوق ادامه داد: این حضور پر شور عشایر، مسئولیت، مسئولان و دستگاه های اجرایی را در رابطه با عشایر بسیار سنگین می کند و آنها باید با نگاه و کار جهادی به این جامعه انقلابی و سخت کوش خدمت کنند.


مسئول سازمان بسیج عشایری استان کرمان اظهار کرد: یکی از مهمترین دغدغه های فرمانده سپاه استان پیگیری و رفع مشکلات جامعه عشایری استان است و بر همین اساس سازمان بسیج عشایری با استفاده از ظرفیت اقشار سپاه ثارالله و تعامل و همکاری دستگاه های دیگر برنامه های مختلف محرومیت زدایی، عمرانی و غیر عمرانی را به منظور خدمت رسانی به جامعه عشایری استان در دستور کار دارند.


وی خاطر نشان کرد: سازمان بسیج عشایری استان به عنوان صدای عشایران و پل بین عشایر و مسئولان، مطالبات و مکشلات این جامعه غیور را پیگیری می کند و امیدواریم با کار جهادی و شبانه ورزی دستگاه های اجرایی، مشکلات عشایر استان برطرف شود و سازمان بسیج عشایر استان به منظور خدمت رسانی به این جامعه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.


انتهای پیام/
عشایر ایران اسلامی؛ از نبرد جانانه در دفاع مقدس تا حضور بی بدیل در عرصه تولید ملی

منبع:دانــا
? عشایر ایران اسلامی؛ از نبرد جانانه در دفاع مقدس تا حضور بی بدیل در عرصه تولید ملی