عرضه محصولات فرهنگی هنری جهاد دانشگاهی در فروشگاه زنجیره ای دست آفرین کرمان

فت فتو/کرمان معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان کرمان از راه اندازی غرفه فروش محصولات فرهنگی هنری تولید شده توسط هنرآموزان جهاد دانشگاهی در فروشگاه زنجیره ای «سی سی» (دست آفرین) خبر داد. «نجمه موسی پور» با اعلام این مطلب و ضمن اشاره به اهمیت صنایع دستی در انتقال فرهنگ ایرانی اسلامی اظهار کرد: شاخص ترین […]

فت فتو/کرمان معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان کرمان از راه اندازی غرفه فروش محصولات فرهنگی هنری تولید شده توسط هنرآموزان جهاد دانشگاهی در فروشگاه زنجیره ای «سی سی» (دست آفرین) خبر داد.

«نجمه موسی پور» با اعلام این مطلب و ضمن اشاره به اهمیت صنایع دستی در انتقال فرهنگ ایرانی اسلامی اظهار کرد: شاخص ترین هنر بومی و فرهنگی ایران صنایع دستی است که ریشه غنی و استوار در فرهنگ ایرانی دارد و معرف اصالت، هویت و تمدن هنر محسوب می شود.

وی گفت: ایجاد چنین فضایی برای فروش محصولات تولیدی یکی از مهمترین گام‌های حمایت از کارآفرینان است.

موسی پور ضمن تشکر مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان در حمایت از راه اندازی فروشگاه گفت: از این پس هنرجویانی که دوره آموزشی خود را در جهاد دانشگاهی گذرانده اند، می توانند محصولات فرهنگی هنریِ تولید شده را در این مجموعه به فروش بگذارند.

وی تصریح کرد: هدف از راه اندازی این غرفه حمایت از کارآفرینان و توجه خاص به اهمیت صنایع دستی است.

به گزارش فت فتو، فروشگاه و نمایشگاه «سی سی» توسط صندوق کارافرینی امید در کرمان راه اندازی شده و محصولات تولید شده و صنایع دستی زنان سرپرست خانوار، جوانان، مددجویان نهادهای حمایتی کل کشور را  عرضه می کند.

انتهای پیام
عرضه محصولات فرهنگی هنری جهاد دانشگاهی در فروشگاه زنجیره ای دست آفرین کرمان

منبع:ایـسنا
? عرضه محصولات فرهنگی هنری جهاد دانشگاهی در فروشگاه زنجیره ای دست آفرین کرمان