عامل تیراندازی منجر به جرح شهروند جیرفتی دستگیر شد

جیرفت – فت فتو – فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری فردی که در شهر علی‌آباد از توابع این شهرستان اقدام به تیراندازی به سمت یک شهروند کرده بود، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد. به گزارش روز دوشنبه فت فتو و به نقل پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا محمدرضایی افزود: ۲۶ مرداد ماه […]

جیرفت – فت فتو – فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری فردی که در شهر علی‌آباد از توابع این شهرستان اقدام به تیراندازی به سمت یک شهروند کرده بود، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه فت فتو و به نقل پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا محمدرضایی افزود: ۲۶ مرداد ماه سال جاری و در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری و تیراندازی در یکی از محله های شهر علی آباد این شهرستان، تیمی از ماموران انتظامی پاسگاه و پلیس امنیت عمومی به منظور بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد فردی اقدام به تیراندازی به سمت یک شهروند با استفاده از یک قبضه اسلحه کلت کمری کرده و منجر به مجروح شدن وی از ناحیه پا شده است.

وی اظهار داشت: فرد مجروح توسط اورژانس به بیمارستان اعزام شد و بلافاصله با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متهم شناسایی و تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

سرهنگ محمدرضایی تصریح کرد: ماموران، مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را در کمتر از ۴۸ ساعت پس از ارتکاب جرم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه اسلحه کلت کمری را کشف کردند.
عامل تیراندازی منجر به جرح شهروند جیرفتی دستگیر شد

منبع:ایرنـا
? عامل تیراندازی منجر به جرح شهروند جیرفتی دستگیر شد