طوفان شن هم از ارادت ریگانی ها به شهدا نکاست

یادواره ۳۵ شهید بخش گُنبکی ریگان وگرامی داشت شهادت سردار سلیمانی و نیز شهیدان مراسم تشییع سردار دل‌ها در طوفان شن ریگان برگزار شد . به گزارش فت فتو از کرمان، مراسم  یادواره شهدا با محوریت شهید سلیمانی در جوار قبر شهید گمنام در ریگان در هوایی غبارآلود با حضور خانواده‌های شهید برگزار شد. حجت الاسلام حبیب […]

یادواره ۳۵ شهید بخش گُنبکی ریگان وگرامی داشت شهادت سردار سلیمانی و نیز شهیدان مراسم تشییع سردار دل‌ها در طوفان شن ریگان برگزار شد .

به گزارش فت فتو از کرمان، مراسم  یادواره شهدا با محوریت شهید سلیمانی در جوار قبر شهید گمنام در ریگان در هوایی غبارآلود با حضور خانواده‌های شهید برگزار شد.

حجت الاسلام حبیب رضازاده امام جمعه ریگان در این مراسم گفت: ما رشادت‌های شهدا را هیج وقت فراموش نمی‌کنیم؛ هدف اصلی از این یادواره نیز انتقال فضای شهادت و ایثار مردان این سرزمین به نسل‌های آینده است.

فرمانده سپاه شهرستان ریگان نیز گفت: امروز مردم ریگان به عشق شهدا در شرایط نامناسب جوی ودر طوفان شن به صورت گسترده در این مراسم شرکت کردند.

سرهنگ مصطفی دهقانیان تصریح کرد: به مناسبت هفته مقاومت بیش از ۲۵ برنامه مختلف در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری کارشناس مذهبی ورسانه ای کشور  نیز در این مراسم با تشریح ویژگی‌های مکتب حضرت زهرا، مکتب شهدا و نیز مکتب شهید سلیمانی گفت: اولین فرهنگ مکتب شهید سلیمانی، فرهنگ شکرگزاری است.

اوبیان داشت: ثمره انقلاب ما تربیت افرادی همچون حاج قاسم سلیمانی است.

ماندگاری با اشاره به اینکه همه ما باید روحیه شکرگزاری داشته باشیم تصریح کرد: دشمن می‌خواهد همه ما را طلبکار کند لذا باید مراقب باشیم.

او ویژگی دیگر مکتب شهدا را امیدواری خواند و گفت : همه باید به حل مشکلات امیدوار باشیم.

ماندگاری اظهار کرد: جمهوری اسلامی ۴۲سال با عفونت داخلی منافقین جنگید و از پا نایستاد، همچنان نیز محکم واستوار ایستاده است.

اوروحیه جهاد و مجاهدت را به عنوان ویژگی‌های دیگر مکتب شهدا برشمرد و گفت: رشد اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در سایه مجاهدت حاصل می‌شود.

در این همایش که غروب امروز برگزار شد ،جمع زیادی از مردم ریگان حضور داشتند.

هواشناسی استان هوای امروز شهرستان های شرقی نظیر ریگان را آلوده به گرد وغبار ذکر کرده بود.

انتهای پیام/ح
طوفان شن هم از ارادت ریگانی ها به شهدا نکاست

منبع: باشــگاه خبرنگاران
? طوفان شن هم از ارادت ریگانی ها به شهدا نکاست