طوفان شدید شن راه ارتباطی ۲۳ روستای ریگان را مسدود کرد

فرماندار ریگان با اعلام شرایط بحرانی شهرستان گفت: طوفان شن راه ارتباطی ۲۳روستا در شهرستان ریگان را مسدود کرده است. امین باقری امروز در گفت‌وگو با فت فتو در ریگان اظهار کرد: طوفان شدید شن که از حوالی صبح در ریگان آغاز شده است، هر لحظه بر شدت آن افزوده می‌شود. وی عنوان کرد: طوفان […]


فرماندار ریگان با اعلام شرایط بحرانی شهرستان گفت: طوفان شن راه ارتباطی ۲۳روستا در شهرستان ریگان را مسدود کرده است.

امین باقری امروز در گفت‌وگو با فت فتو در ریگان اظهار کرد: طوفان شدید شن که از حوالی صبح در ریگان آغاز شده است، هر لحظه بر شدت آن افزوده می‌شود.

وی عنوان کرد: طوفان شن به همراه گرد و غبار به مدت یک ساعت مسیر ریگان – نرماشیر را مسدود کرد که با تلاش راهداران این محور بازگشایی شد.

فرماندار ریگان با بیان اینکه گرد و غبار شدید موجب کاهش دید در محور ترانزیتی ریگان – ایرانشهر شده است، از امدادرسانی به ۱۲خودروی گرفتار در طوفان شن توسط نیروهای امدادی خبر داد و گفت: مسافران این خودروها در شهرستان اسکان داده شدند.

وی با ذکر این مطلب که هم‌اکنون ۱۵۰روستای ریگان در محاصره شن‌های روان قرار دارند، شرایط شهرستان را بحرانی برشمرد و از اهالی ریگان خواست تا فروکش شدن طوفان در منازل قرار بگیرند.

باقری یادآور شد: تا کنون ۶ شهروندریگانی بر اثر این وضعیت راهی مراکز درمانی شده‌اند.

فرماندار ریگان از آماده‌باش نیروهای هلال‌احمر، پلیس راه، نیروهای راهداری و مراکز بهداشتی درمانی در ریگان خبر داد و متذکر شد: تا کنون طوفان شن ۱۶روستا را در ریگان خالی از سکنه کرده و۱۰۰روستا در محاصره شن‌های روان قرار دارند.

انتهای پیام/۸۰۰۱۴/ب

طوفان شدید شن راه ارتباطی ۲۳ روستای ریگان را مسدود کرد

منبع: فــارس
? طوفان شدید شن راه ارتباطی ۲۳ روستای ریگان را مسدود کرد