صادقی زوج ربیعی در رفسنجان

یکی از اتفاقات ویژه پنجره تابستانی در رفسنجان، اضافه شدن ابراهیم صادقی به کادر فنی مس بود. مس رفسنجان در مسابقات لیگ بیستم نمایش خوبی داشت و توانست با کسب ۳۹ امتیاز رتبه هشتم جدول رده‌بندی مسابقات را به خودش اختصاص دهد؛ رتبه‌ای که در اولین سال حضور در لیگ برتر به دست آمد و […]

یکی از اتفاقات ویژه پنجره تابستانی در رفسنجان، اضافه شدن ابراهیم صادقی به کادر فنی مس بود.

مس رفسنجان در مسابقات لیگ بیستم نمایش خوبی داشت و توانست با کسب ۳۹ امتیاز رتبه هشتم جدول رده‌بندی مسابقات را به خودش اختصاص دهد؛ رتبه‌ای که در اولین سال حضور در لیگ برتر به دست آمد و روزهای خوبی را برای مردم رفسنجان رقم زد.

البته شاگردان ربیعی اگر دچار فراز و نشیب نبودند، می‌توانستند حتی با شرایط بهتری فصل را تمام کنند؛ آنها در شروع نیم فصل اول و نیم فصل دوم با بحران‌هایی مواجه شدند که روند کار آنها را با تداخل مواجه کرده بود.

برای گذر از این روزهای پر فراز و نشیب و حفظ آمادگی‌ای که با ثبات همراه باشد، ابراهیم صادقی سرمربی سابق سایپا به کادر فنی نارنجی پوشان رفسنجانی اضافه شده است. صادقی در لیگ بیستم دومین فصل حضور خود را به عنوان سرمربی سایپا تجربه کرد، اما در برخی مقاطع فصل شرایط برای او و شاگردانش اصلا خوب پیش نرفت تا مدیران تصمیم به تغییر او بگیرند و پس از برکناری او شرایط سایپا وخیم تر شد و درنهایت برای اولین مرتبه به دسته اول سقوط کرد.

صادقی با پشت سر گذاشتن این تجربه تلخ، حالا با چالش جدیدی که پذیرفته و به عنوان دستیار جدید محمد ربیعی فعالیت خواهد کرد، امیدوار است بتواند با این تیم و به همراه سایر نفرات کادر فنی، رتبه ای بهتر از هشتمی لیگ قبل را رقم بزنند.
صادقی زوج ربیعی در رفسنجان

منبع:یـزدان کـرمان
? صادقی زوج ربیعی در رفسنجان