شهید فهمیده جوانه ای که امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده است/کشور سرشار از حسین فهمیده هاست

حجت الاسلام افشارمنش گفت: شهید فهمیده جوانه ای که امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده است و دانش آموزان زندگی او را الگوی خود قرار دهند. به گزارش خبرنگار فت فتو از رودبارجنوب،همزمان با آغاز هفته بسیج دانش آموزی برنامه های متنوعی جهت گرامیداشت شهدای دانش آموز حادثه تروریستی شاهچراغ برگزار شد.   حجت […]

حجت الاسلام افشارمنش گفت: شهید فهمیده جوانه ای که امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده است و دانش آموزان زندگی او را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار فت فتو از رودبارجنوب،همزمان با آغاز هفته بسیج دانش آموزی برنامه های متنوعی جهت گرامیداشت شهدای دانش آموز حادثه تروریستی شاهچراغ برگزار شد.

 
حجت الاسلام والمسلمین افشارمنش امام جمعه شهرستان رودبار جنوب در این مراسم ضمن تسلیت حادثه ناگوار در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) افزود: شهادت محمدحسین فهمیده جوانه ای که امروزه به یک درخت تنومند علم و تحصیل در جامعه آموزش و پرورش تبدیل شده است.
 
وی افزود: دانش آموزان ۳۶۰۰۰دانش اموز شهید و خصوصا شهید فهمیده را به عنوان الگو خود قرار دهند.
 
وی با اشاره به زندگینامه محمد حسین فهمیده که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده است، بیان کرد: شهید فهمیده که به آن مقام والای شهادت نائل شد، امام (ره) فرمودند که رهبر ما آن طفل دوازده ساله ای است که نارنجک به خود بست و تانک دشمن را منهدم کرد به خاطر ایثار، شجاعت،اخلاص، ابتکار عمل و تصمیم درستش بود و نقش بزرگی را در دفتر خاطرات انقلاب اسلامی ماندگار کرد و امروز دانش آموزان با درس خواندن و تهذیب راه شهید فهمیده را ادامه دهند.
 
حجت الاسلام والمسلمین افشارمنش افزود: در دوران دفاع مقدس شهید فهمیده در عرصه نظامی در مقابل دشمن ایستادگی میکرد و دانش آموزان امروز در عرصه فرهنگی با قلم و علم خود و حضور در صحنه های مختلف در جامعه نقش آفرینی کنند.
 
وی با اشاره به وظیفه خطیر دانش آموزان بسیجی در این برهه اضافه کرد: شما دانش آموزان بسیجی که خود در این مسیر گام نهاده‌اید بدانید که وظیفه شما بسیار سنگین است و باید تلاش نمایید که رسالت بسیجی بودن خود را در همه عرصه‌ها حفظ کنید.
 
وی اضافه کرد: شهدای دانش آموزی در دوران دفاع مقدس بخوبی از این امتحان سربلند بیرون آمودند ونمره قبولی گرفتند.
 
انتهای پیام/پ
شهید فهمیده جوانه ای که امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده است/کشور سرشار از حسین فهمیده هاست

منبع:آرمـان
? شهید فهمیده جوانه ای که امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده است/کشور سرشار از حسین فهمیده هاست