شهید سلیمانی بهترین الگو برای جوانان و قهرمانان است/ شخصیت حاج قاسم، از یک قهرمان ملی فراتر بود

مهلا نقیب زاده گفت: سپهبد شهید سلیمانی نه تنها الگوی جبهه مقاومت، شهادت و مرادنگی هستند؛ بلکه ایشان بهترین الگو ورزشی برای جوانان و به ویژه جوانان ورزشکار و قهرمان هستند. مهلا نقیب زاده در گفتگو با فت فتو؛ با اشاره به دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با تأکید بر اینکه […]

مهلا نقیب زاده گفت: سپهبد شهید سلیمانی نه تنها الگوی جبهه مقاومت، شهادت و مرادنگی هستند؛ بلکه ایشان بهترین الگو ورزشی برای جوانان و به ویژه جوانان ورزشکار و قهرمان هستند.

مهلا نقیب زاده در گفتگو با فت فتو؛ با اشاره به دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با تأکید بر اینکه ایشان شخصیت بسیار ارزشمند برای جوانان بوده و هستند، گفت: حاج قاسم در جوانی ورزش های کاراته و بدنسازی را به صورت حرفه ای دنبال می کردند و همچنین بازی قلعه قوس که از جمله بازی های مورد علاقه شهید سلیمانی بود، قرار است به ثبت ملی برسد.

عضو تیم ملی کیک بوکسینگ واکو جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: سپهبد شهید سلیمانی نه تنها الگوی جبهه مقاومت، شهادت و مرادنگی هستند؛ بلکه ایشان بهترین الگو ورزشی برای جوانان و به ویژه جوانان ورزشکار و قهرمان هستند.

وی با بیان اینکه شخصیت شهید سلیمانی، از یک قهرمان ملی فراتر بود و ایشان بهترین الگو برای قهرمانان ملی هستند، عنوان کرد: بنده حاج قاسم را یکی از قهرمانان ملی در میدان جنگ و مقاومت میدانم و شهید سلیمانی نماد غرور ملی هستند.

نقیب زاده با تأکید بر اینکه شخصیت شهید سلیمانی قهرمانانه و تمام نشدنی است، خاطر نشان کرد: در آستانه دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی قرار داریم و ورزشکاران و آحاد مردم استان برای برگزاری مراسم ها سنگ تمام خواهند گذاشت.

انتهای پیام/م
شهید سلیمانی بهترین الگو برای جوانان و قهرمانان است/ شخصیت حاج قاسم، از یک قهرمان ملی فراتر بود

منبع:آرمـان
? شهید سلیمانی بهترین الگو برای جوانان و قهرمانان است/ شخصیت حاج قاسم، از یک قهرمان ملی فراتر بود