شهیدان رجایی و باهنر صادقانه وارد میدان مسئولیت شدند/ مسئولان در ادامه راه شهدای دولت همت گمارند

امان الله علیمرادی گفت: شهیدان رجایی و باهنر صادقانه وارد میدان مسئولیت شدند و به توفیقات الهی خوب عمل کردند و سرانجام به فوز عالی شهادت نائل شدند. به گزارش فت فتو؛ حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن گرامیداشت هفته دولت با اشاره به آیه ۲۳ سوره مبارکه […]

امان الله علیمرادی گفت: شهیدان رجایی و باهنر صادقانه وارد میدان مسئولیت شدند و به توفیقات الهی خوب عمل کردند و سرانجام به فوز عالی شهادت نائل شدند.

به گزارش فت فتو؛ حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن گرامیداشت هفته دولت با اشاره به آیه ۲۳ سوره مبارکه احزاب گفت: خداوند در قرآن کریم می فرماید”در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند”.


نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: هفته‌ دولت که امید است برای مردم ما حامل نویدهای امیدوار کننده و خبرهای خوش باشد و برای مسئولان دولتی، روزهای تجدید عهد و پیمان با امام و اهداف مقدّس و والای اسلامی اوست، ان‌شااللَّه بر دولت جدید و بر ملت ایران مبارک باشد.


وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان کرد: این دو مرد بزرگ انسان‌های مؤمن و مجاهد فی سبیل‌اللَّه بودند و مصداق واقعی آیه‌ شریفه‌ «من المؤمنین رجالٌ صدقوا ما عاهدوا اللَّه علیه» محسوب می‌شدند.


حجت الاسلام و المسلمین علیمرادی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر صادقانه وارد میدان مسئولیت شدند و به توفیقات الهی خوب عمل کردند و سرانجام به فوز عالی شهادت نائل شدند، خاطر نشان کرد: خداوند درجاتشان را عالی تر کند و یاد آنها را همیشه در جامعه‌ ما زنده بدارد و مسئولان را در ادامه راهشان کمک کند.


انتهای پیام/
شهیدان رجایی و باهنر صادقانه وارد میدان مسئولیت شدند/ مسئولان در ادامه راه شهدای دولت همت گمارند

منبع:دانــا
? شهیدان رجایی و باهنر صادقانه وارد میدان مسئولیت شدند/ مسئولان در ادامه راه شهدای دولت همت گمارند