شش مجروح در تصادف خیابان ١٧ شهریور

رضا میرزایی گفت: عصر امروز دو دستگاه خودروی  « تاکسی پراید و پژو  » به‌شدت با یک‌دیگر برخورد کردند که شش نفر از سرنشینان  این دو خودرو به شدت مصدوم شدند. به گزارش “فت فتو” رضا میرزایی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان افزود:  عصر امروز ١۴ شهریورماه، از وقوع یک تصادف در «خیابان ١٧ […]

رضا میرزایی گفت: عصر امروز دو دستگاه خودروی  « تاکسی پراید و پژو  » به‌شدت با یک‌دیگر برخورد کردند که شش نفر از سرنشینان  این دو خودرو به شدت مصدوم شدند.

به گزارش “فت فتو” رضا میرزایی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان افزود:  عصر امروز ١۴ شهریورماه، از وقوع یک تصادف در «خیابان ١٧ شهریور » مطلع شدیم.
وی بیان کرد: با توجه به شدت حادثه، بلافاصله تیم اطفای حریق و امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی از ایستگاه شماره ٩ در محل حادثه حاضر شدند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان تصریح  کرد: در این حادثه، دو دستگاه خودروی  « تاکسی پراید و پژو  » به‌شدت با یک‌دیگر برخورد کردند شش نفر از سرنشینان  این دو خودرو به شدت مصدوم شده بودند که یک نفر از سرنشینان تاکسی در خودرو محبوس شده بود  توسط آتش نشانان از خودرو خارج گردید .
میرزایی ادامه داد: آتش‌نشانان بدون اتلاف وقت به خروج سرنشین محبوس در خودرو اقدام کردند و با انجام اقدامات پیش‌گیرانه و ایمنی، از حریق احتمالی خودروها جلوگیری کردند.

انتهای پیام/تاج الدینی
شش مجروح در تصادف خیابان ١٧ شهریور

منبع:آرمـان
? شش مجروح در تصادف خیابان ١٧ شهریور