شرکت ملی مس با چه توجیهی ۴۰۰ میلیارد تومان استان کرمان را برای تیم فوتبال استان دیگر هزینه کرد؟

فت فتو/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی هزینه کردهای شرکت ملی مس افزود: از نظر ما قابل قبول نیست که شرکت ملی مس ۴۰۰ میلیارد تومان از استان کرمان برای تیم فوتبال در استان دیگر هزینه کند و این مسئله هیچ توجیهی ندارد. «محمدرضا پورابراهیمی» ظهر امروز […]

فت فتو/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی هزینه کردهای شرکت ملی مس افزود: از نظر ما قابل قبول نیست که شرکت ملی مس ۴۰۰ میلیارد تومان از استان کرمان برای تیم فوتبال در استان دیگر هزینه کند و این مسئله هیچ توجیهی ندارد.

«محمدرضا پورابراهیمی» ظهر امروز ۲۵ شهریورماه در شورای معادن استان کرمان گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم جلسات متعددی برای دریافت سهم استان کرمان از حقوق دولتی برگزار شد که حداقل‌هایی را توانستیم وصول کنیم و در آغاز به کار دولت سیزدهم نیز این موضوع را پیگیری کردیم.

وی ادامه داد: برای گرفتن حق مردم کرمان، نیاز است مجمع نمایندگان استان و استاندار کرمان جلسه مشترکی با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در دوره جدید داشته باشند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حقوق دولتی معادن باید صرف تامین منابع ایجاد زیرساخت‌ها در استان شود.

پورابراهیمی اظهار کرد: دریافت سهم استان کرمان از حقوق معادن تاثیر بزرگی در جهت توسعه و رونق اقتصادی استان دارد و سهم استان و مردم کرمان از حقوق دولتی معادن باید حتما پیگیری شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی هزینه کردهای شرکت ملی مس اظهار کرد: از نظر ما قابل قبول نیست که شرکت ملی مس ۴۰۰ میلیارد تومان از استان کرمان برای تیم فوتبال در استان دیگر هزینه کند و این مسئله هیچ توجیهی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: لازم است دستگاه‌های نظارتی اطلاعات و سازمان بازرسی ورود و تعهد شرکت‌های بزرگ اقتصادی مبنی بر انتقال حساب‌ها و ایجاد گردش مالی به بانک‌های استان را بررسی و رصد کنند.

انتهای پیام
شرکت ملی مس با چه توجیهی ۴۰۰ میلیارد تومان استان کرمان را برای تیم فوتبال استان دیگر هزینه کرد؟

منبع:ایـسنا
? شرکت ملی مس با چه توجیهی ۴۰۰ میلیارد تومان استان کرمان را برای تیم فوتبال استان دیگر هزینه کرد؟