شروع به کار شبکه مشاوران بسیج در کرمان

به منظور خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های مختلف، شبکه مشاوران بسیج در کرمان آغاز به کار کرد. به گزارش فت فتو، معاون اجتماعی سپاه ثارالله کرمان گفت: شبکه مشاوران اسلامی در این استان با افتتاح سه مرکز روانشناسی خانواده در شهرستان‌های کرمان، زرند و بم راه اندازی شد.   سرهنگ مجید ستایش‌نیا افزود: کارشناسان در این […]

به منظور خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های مختلف، شبکه مشاوران بسیج در کرمان آغاز به کار کرد.

به گزارش فت فتو، معاون اجتماعی سپاه ثارالله کرمان گفت: شبکه مشاوران اسلامی در این استان با افتتاح سه مرکز روانشناسی خانواده در شهرستان‌های کرمان، زرند و بم راه اندازی شد.

 

سرهنگ مجید ستایش‌نیا افزود: کارشناسان در این مراکز در حوزه خانواده مشاوره‌های تحصیلی، اعتیاد، تحکیم خانواده و تربیت فرزندان را به عموم شهروندان بویژه اقشار بسیجی ارائه می‌دهند.

وی بیان کرد:با توجه به آسیب‌های اجتماعی و مسائلی که بعضی از خانواده‌ها با آن درگیر هستند، نیاز به استفاده از کارشناسان روانشناسی با نگرش اسلامی بیش از پیش احساس می‌شود.

معاون اجتماعی سپاه ثارالله کرمان تصریح کرد: تشکیل و راه اندازی شکبه مشاوران با حضور افرادی که رشته تحصیلی آن‌ها روانشناسی است و مدرسان حوزه علمیه انجام می‌شود که با استفاده از تجربه یکدیگر در شهرستان‌های مختلف خدمات رسانی به عموم مردم را دارند.

وی با بیان اینکه امروز همزمان با سایر نقاط کشور، سه مرکز مشاوره روانشاسی اسلامی در شهرستان‌های زرند، کرمان و بم راه اندازی شده که به تدریج این مراکز در سایر شهرستان‌های استان که دارای ظرفیت باشند نیز راه اندازی خواهد شد گفت: خانواده‌ها نیز با حضور در این مراکز به صورت رایگان از خدمات مشاوره‌ای می‌توانند استفاده کنند و انتظار می‌رود، این مراکز دوام و قوام خانواده به عنوان مهترین رکن جامعه را افزایش دهند.
شروع به کار شبکه مشاوران بسیج در کرمان

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? شروع به کار شبکه مشاوران بسیج در کرمان