شرور مسلح و خطرناک جنوب کشور بازداشت شد

دادستان شهرستان عنبرآباد از دستگیری شرور مسلح خطرناک جنوب کشور در محل مخفیگاهش در جنوب استان کرمان به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان ، ابراهیم سلیمانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد امشب از دستگیری شرور مسلح خطرناک جنوب کشور در محل […]

دادستان شهرستان عنبرآباد از دستگیری شرور مسلح خطرناک جنوب کشور در محل مخفیگاهش در جنوب استان کرمان به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان ، ابراهیم سلیمانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد امشب از دستگیری شرور مسلح خطرناک جنوب کشور در محل مخفیگاهش در جنوب استان خبر داد و اظهار داشت: این متهم سابقه قتل، گروگانگیری و آتش کشیدن ماشین‌آلات یکی از معادن را در کارنامه سیاه خود به ثبت رسانده است.

وی با اشاره به جزئیات این خبر گفت: پس از انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی از سوی سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان، شامگاه امشب متهم در محل مخفیگاهش در یکی از شهرهای جنوبی استان بازداشت شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی به همراه مقادیری مهمات از متهم کشف و ضبط شده است، افزود: متهم سابقه شرارت‌های متعددی طی سال‌های اخیر از جمله قتل مسلحانه، گروگانگیری مسلحانه، تیراندازی‌های متعدد و قدرت نمایی با سلاح را در پرونده سیاه خود به ثبت رسانده است.

وی اضافه کرد: این شرور سابقه‌دار در آخرین شرارت خود در چند ماه اخیر اقدام به آتش زدن چهار دستگاه ماشین آلات سنگین در یکی از معادن جنوب استان با هدف ایجاد رعب و وحشت، اخاذی و اخلال در نظام تولید و صنعت کرده بود.

سلیمانی هشدار داد: پاسخ دستگاه قضایی به اراذل و اوباش و افراد شرور، سخت، قاطع، بازدارنده و عبرت آموز خواهد بود و اجازه نخواهیم داد این افراد امنیت جامعه را به مخاطره بیندازند.

شرور مسلح و عامل شرارت‌های سریالی شهرستان خاش به دام افتاد
۱۶ شرور در کاشان با اجرای طرح اقتدار دستگیر شدند
شرور معروف “جنت‌آباد” راهی زندان شد

وی با قدردانی از هوشیاری و عملکرد جهادی سربازان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف در اداره اطلاعات جیرفت و همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی عنبرآباد که مدافع امنیت شهروندان هستند، گفت: مبارزه با جرائم خشن از مطالبات به حق مردم است و دادستانی در این ارتباط از هیچ کوششی فروگذار نیست.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه در شورای طبقه بندی زندان هم که به صورت ماهانه برگزار می‌شود، هیچ یک از امکانات رفاهی به زندانیان جرائم خشن اعطا نمی‌شود، گفت: رسیدگی به این پرونده‌ در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد خارج از نوبت انجام خواهد شد.

انتهای پیام/۵۱۱/

 
 
شرور مسلح و خطرناک جنوب کشور بازداشت شد

منبع: تسنــیم
? شرور مسلح و خطرناک جنوب کشور بازداشت شد