«سینوفارم» و «پاستور» برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است

کرمان – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: واکسیناسیون دانش آموزان به زودی آغاز می‌شود و نوع واکسنی که برای آنها درنظر گرفته شده سینوفارم و پاستور است. به گزارش فت فتو، حسین صافی زاده صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲۵ درصد جمعیت هدف استان کرمان ۲ نوبت واکسن خود را دریافت […]

کرمان – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: واکسیناسیون دانش آموزان به زودی آغاز می‌شود و نوع واکسنی که برای آنها درنظر گرفته شده سینوفارم و پاستور است.

به گزارش فت فتو، حسین صافی زاده صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲۵ درصد جمعیت هدف استان کرمان ۲ نوبت واکسن خود را دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: روند واکسیناسیون در استان کرمان به خوبی انجام می‌شود و شاهد استقبال جمعیت هدف از واکسیناسیون هستیم.

صافی زاده اعلام کرد: یک میلیون و ۴۴ هزار نفر در استان کرمان دز اول واکسن را دریافت کرده اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: ۵۰ پایگاه تجمیعی واکسیناسیون به همراه مراکز جامع سلامت در سطح استان در نظر گرفته شده است که در سطح دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۱۶ پایگاه تجمیعی داریم.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون واکسیناسیون برای متولدین ۱۳۷۸ به قبل آن در حال انجام است، افزود: کار واکسیناسیون مادران باردار نیز در حال انجام است و هیچ مادر بارداری نباید از واکسیناسیون محروم باشد.

صافی زاده بیان کرد: توصیه می‌کنم همه افرادی که فراخوان می‌شوند، فرصت دریافت واکسن را عقب نیندازند و خودشان را محروم نکنند.

وی گفت: واکسیناسیون دانش آموزان به زودی آغاز می‌شود و نوع واکسنی که برای آنها درنظر گرفته شده سینوفارم و پاستور است.

کد خبر ۵۳۰۸۱۲۲
«سینوفارم» و «پاستور» برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است

منبع:مــهر
? «سینوفارم» و «پاستور» برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است