سوارکاری محبوب‌ترین ورزش برای سرمایه‌گذاری در کرمان است

کرمان – فت فتو – مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: بیشترین تقاضای صدور مجوز باشگاه‌ها برای رشته ورزشی سوارکاری است که محبوبیت این رشته را برای سرمایه‌گذاری نشان می‌دهد.

به گزارش فت فتو، میثم پاریزی روز دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیات سوارکاری استان کرمان افزود: این هیات برای هدایت و توجیه پذیر بودن سرمایه گذاری‌ها به صورت جدی به این حوزه ورود کرده و برای هدفمند شدن سرمایه گذاری و مجموعه تحت مدیریت خود از ابتدای صدور موافقت نامه اصولی تا مجوز بهره برداری نظارت کند.

وی با اشاره به مشکل زمین باشگاه سوارکاری ورودی هفت باغ با اداره کل راه و شهرسازی اظهار داشت: جدا از احداث برای شرکت، توسعه مالکیت این زمین ثابت نشده، با وجود اینکه اخذ زمین و سرمایه گذاری برای استان هزینه زیادی داشته این مهم باید تا روز شنبه آینده تعیین تکلیف شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان تصریح کرد: آخرین پروژه، شرکت توسعه ورزشگاه چهار هزار نفری شهید عرب نژاد شهرستان زرند بود و این شرکت می تواند تلاش خود را برای دیگر زیرساخت‌های ورزشی استان کرمان بگذارد تا زمینه ساز ارتقای این ورزش باشد.

وی ادامه داد: هیات سوارکاری استان کرمان توان خود را در توسعه زیرساخت ها و توجه ویژه به آموزش و شهرستان‌های فعال و ارتقای این ورزش در شهرستان های دیگر بگذارد.

پاریزی افزود: استان پهناور کرمان بیشترین ظرفیت را برای توسعه ورزش سوارکاری دارد و امیدواریم در سایه همدلی، تعامل و دلسوزی روزهای بهتری را در این استان شاهد باشیم.

وی با قدردانی از اصحاب رسانه به دلیل همکاری ‌طی ۲ سال گذشته گفت: استان کرمان امروزه در سطح لیگ‌های برتر کشور ۴۷ تیم دارد که ۲۶ تیم آقایان و مابقی بانوان هستند و در این بخش سعی شده عدالت رعایت شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان عنوان کرد: فضای رقابتی مجامع انتخابات هیات‌ها تلاش مضاعف برای پیشبرد اهداف این استان در رشته های ورزشی را نشان می‌دهد و در این خصوص رئیس هیات سوارکاری با هم افزایی مناسب از تمامی ظرفیت ها و دیگر کاندیدا برای ارتقای این ورزش استفاده کنند.

وی افزود: در تمامی مجامع اختیار عمل و تصمیم گیری را به صلاحیت افراد است و تاکید دارم که پس از انتخابات باید حتما هم افزایی صورت گیرد زیرا هیچکس صفر و هیچکس ۱۰۰ نیست و باید از تمام این ظرفیت ها بهره برد که امیدواریم موفقیت در سایه تعامل مثال زدنی در هیات سوارکاری استان کرمان رقم بخورد.

همچنین در این مجمع انتخاباتی، داریوش وثوق با ۱۲ رای از ۱۷ رای ماخوذه به عنوان چهار سال دیگر به‌عنوان رییس هیات سوارکاری استان کرمان انتخاب شد و سامان سنجری پنج رای آورد.
سوارکاری محبوب‌ترین ورزش برای سرمایه‌گذاری در کرمان است

منبع:ایرنـا
💬 سوارکاری محبوب‌ترین ورزش برای سرمایه‌گذاری در کرمان است