سه نفر مصدوم بر اثر واژگونی دو خودرو

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: حوادث روز گذشته در شهر کرمان، سه نفر مصدوم در بر داشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، رضا میرزایی با بیان این‌که روز گذشته دو مورد تصادف در شهر کرمان‌ رخ داد، گفت: از اولین حادثه که در بلوار امام صادق (ع) رخ داده بود، در ساعت ١٧:۴۵ دقیقه یازدهم. مهرماه آگاه شدیم.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو پژو ۴٠۵ واژگون شده بود که بلافاصله تیم‌ اطفای حریق و امدادونجات این سازمان از ایستگاه‌ شماره ٩ به محل حادثه اعزام شد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ادامه داد: در این حادثه یک نفر سرنشین خودرو که دچار مصدومیت سطحی و در خودرو محبوس شده بود توسط آتش نشانان خارج شد .
میرزایی با بیان این‌که حادثه دیگرِ شب گذشته، واژگونی یک دستگاه خودروی ۴٠۵، در محور هفت باغ علوی تیر ٢٩۶ به وقوع پیوست گفت: این حادثه منجر به مصدومیت دو نفر سرنشین خودرو شده بود.
وی زمان اعلام این حادثه به ستاد فرماندهی ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی را ساعت ٢١:٢٠ دقیقه روز گذشته یازدهم مهرماه اعلام کرد و گفت: آتش نشانان این سازمان از ایستگاه‌ شماره ٩، بلافاصله در محل حاضر شدند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری افزود: به علت شدت حادثه، سرنشینان خودروی واژگون‌شده، در خودرو محبوس شده بودند که توسط آتش‌نشانان از بین آهن‌پارهای خودرو خارج شدند و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه گردیدند.
میرزایی ادامه داد: هم‌چنین توسط آتش‌نشانان اقدامات اولیه برای پیشگیری از حریق احتمالی در هر دو حادثه انجام گرفت.
سه نفر مصدوم بر اثر واژگونی دو خودرو

منبع:یـزدان کـرمان
💬 سه نفر مصدوم بر اثر واژگونی دو خودرو