سلامت همچنان در اولویت‌ برنامه‌ها است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: سلامت همچنان در اولویت‌ برنامه‌های کشور است و در امر بازگشایی حضوری مدارس نیز واکسیناسیون لازم است. به گزارش فت فتو؛ محمدصادق بصیری در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان کرمان با تسلیت اربعین حسینی و بزرگداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به تقارن این دو مناسبت عنوان کرد: […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: سلامت همچنان در اولویت‌ برنامه‌های کشور است و در امر بازگشایی حضوری مدارس نیز واکسیناسیون لازم است.

به گزارش فت فتو؛ محمدصادق بصیری در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان کرمان با تسلیت اربعین حسینی و بزرگداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به تقارن این دو مناسبت عنوان کرد: دفاع مقدس ریشه در عاشورا دارد و ما نیز تکالیفی بر عهده داریم که باید به آن جامه عمل بپوشانیم.

وی همچنین بر برگزاری مستمر و به موقع جلسات شورای اطلاع‌رسانی استان تاکید کرد و گفت: روح اطلاع‌رسانی نباید کهنه شود، ضمن اینکه مصوبات نیز باید به صورت کامل و تا حصول نتیجه پیگیری شوند.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان کرمان با اشاره به دستورکارهای جلسه (بازگشایی مدارس، آخرین وضعیت بیماری کووید-19 و واکسیناسیون) از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمان در مقابله با کرونا تقدیر کرد.

جانشین استاندار کرمان در ستاد استانی مقابله با کرونا تاکید کرد: سلامت همچنان در اولویت‌ برنامه‌های کشور است و در امر بازگشایی حضوری مدارس نیز واکسیناسیون لازم است.
سلامت همچنان در اولویت‌ برنامه‌ها است

منبع:بــرنا
?
سلامت همچنان در اولویت‌ برنامه‌ها است