سفر رئیس بنیاد مستضعفان به قلعه‌گنج از دریچه دوربین

گروه استان‌ها – با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کارخانه آهک صنعتی قلعه‌گنج در راستای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی به یاد سردار شهید سلیمانی افتتاح شد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، آیین افتتاح کارخانه آهک صنعتی شهرستان قلعه‌گنج صبح امروز با حضور سیدپرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، علی زینی‌وند […]

گروه استان‌ها – با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کارخانه آهک صنعتی قلعه‌گنج در راستای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی به یاد سردار شهید سلیمانی افتتاح شد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، آیین افتتاح کارخانه آهک صنعتی شهرستان قلعه‌گنج صبح امروز با حضور سیدپرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، علی زینی‌وند استاندار کرمان در راستای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی و به یاد سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار شد.

در این آیین سیدپرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان با گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: چقدر خوب و ارزشمند است که کارهای خیر در راستای ترویج اقتصاد اسلامی و اقتصاد مقاومتی را با یاد و نام سردار دل‌ها آغاز کنیم.

وی با اشاره به اینکه تا امروز بیش از 750 میلیارد تومان از سوی این بنیاد در قلعه‌گنج سرمایه‌گذاری شده گفت: از این میان، 400 میلیارد تومان آن برای پروژه‌های صنعتی با هدف اشتغالزایی، 250 میلیارد تومان خدمات اجتماعی و حمایتی و بیش از 100 میلیارد تومان آن نیز تسهیلات قرض الحسنه‌ و اشتغال بوده که از سوی بنیاد مستضعفان برای محرومان این منطقه اختصاص داده شده است.

فتاح از حضور بنیاد مستضعفان در 40 منطقه هدف در کشور خبر داد و افزود: به استان کرمان ارادت داریم، این استان، استان شهید سلیمانی است و امروز انتخاب یک منطقه هدف دیگر در این استان را به عنوان  چهل و یکمین منطقه در برنامه داریم.

کارخانه آهک صنعتی شهرستان قلعه‌گنج افتتاح شد
خبر خوش فتاح برای رفع محرومیت‌ها از جنوب کرمان/ سرمایه‌گذاری 750 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در قلعه‌گنج
بنیاد مستضعفان در یکی دیگر از مناطق محروم استان کرمان مستقر می‌شود

 

به گزارش تسنیم، کارخانه آهک صنعتی شهرستان قلعه‌گنج با سرمایه‌گذاری 140 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان ایجاد شده و سالانه ظرفیت تولید 111 هزار تن آهک صنعتی را دارد.

این کارخانه توسط متخصصان داخلی طرحی، ساخت و راه‌اندازی شده، زمینه اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم 200 نفر را فراهم کرده و 4 میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی برای کشور دارد. 

به گزارش تسنیم، شهرستان قلعه‌گنج یکی از مناطق محروم در جنوب استان کرمان است که بنیاد مستضعفان به عنوان معین اقتصادی این شهرستان اقدامات زیادی در راستای محرومیت زدایی این منطقه انجام داده است.

استان کرمان , بنیاد مستضعفان , استان کرمان , بنیاد مستضعفان , استان کرمان , بنیاد مستضعفان , استان کرمان , بنیاد مستضعفان , استان کرمان , بنیاد مستضعفان , استان کرمان , بنیاد مستضعفان ,

انتهای پیام/511/ی

 
سفر رئیس بنیاد مستضعفان به قلعه‌گنج از دریچه دوربین

منبع:تسنــیم
? سفر رئیس بنیاد مستضعفان به قلعه‌گنج از دریچه دوربین