سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان منصوب شد

در حکمی از سوی وزیر بهداشت، وحید محمدی شاهرخی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان منصوب شد. به گزارش  برنا؛ در حکم وزیر بهداشت آمده است: «خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این […]

در حکمی از سوی وزیر بهداشت، وحید محمدی شاهرخی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان منصوب شد.

به گزارش  برنا؛ در حکم وزیر بهداشت آمده است: «خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده شود.

در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی رفسنجان» منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه کنید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیرو‌های متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.»

وحید محمدی شاهرخی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی رفسنجان است. پیش از این علی اسماعیلی ندیمی ریاست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان را برعهده داشت.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان منصوب شد

منبع:بــرنا
?
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان منصوب شد