سرنوشت قلعه نویی با تیم سیرجانی چه می شود؟ / مدیرعامل گل گهر: با نکونام مذاکره ای نداشتیم

مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان توضیحاتی را در خصوص وضعیت ادامه همکاری با امیر قلعه‌نویی ارائه داد. محمد اسفندیارپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فت فتو، در مورد اینکه گفته می‌شود باشگاه گل گهر به امیر قلعه‌نویی اولتیماتوم داده و به همین خاطر ممکن است نکونام به نیمکت این تیم نزدیک شود و آیا با […]


مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان توضیحاتی را در خصوص وضعیت ادامه همکاری با امیر قلعه‌نویی ارائه داد.

محمد اسفندیارپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فت فتو، در مورد اینکه گفته می‌شود باشگاه گل گهر به امیر قلعه‌نویی اولتیماتوم داده و به همین خاطر ممکن است نکونام به نیمکت این تیم نزدیک شود و آیا با توجه به محرومیت سرمربی گل گهر تصمیمی برای تعویض او گرفته شده، اظهار داشت: هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته‌ایم. این صحبت‌هایی که مطرح می‌شود شیطنت است. قبلا هم گفته بودند که با نکونام جلسه گذاشتیم در حالی که تا به حال هیچ جلسه‌ای نداشته‌ایم.

مدیرعامل باشگاه گل گهر در مورد اینکه ممکن است از عبارت “تصمیمی نگرفته‌ایم” برکناری امیر قلعه‌نویی برداشت شود، گفت: به هر حال او محرومیتی دارد. ما کادر فنی را با جذب مجتبی سرآسیایی تقویت کردیم که اگر این محرومیت کم نشود و بخواهیم با قلعه‌نویی ادامه بدهیم، سرآسیایی بتواند بخشی از این کمبود را جبران کند. احیانا تصمیمات تکمیلی دیگری هم داریم که شاید به زودی اعلام کنیم اما هیچ کدام از این مسائل معنی‌اش این نیست که قلعه‌نویی نباشد یا نکونام باشد. در خصوص نکونام که اصلا با هیچ کس و هیچ کجا صحبتی نکردیم.

وی در خصوص وضعیت قلعه‌نویی تصریح کرد: او با ما توافقی دارد و در حال حاضر سرمربی ما است. هیچ تصمیمی در مورد ادامه دادن یا ادامه ندادن با او یا موارد دیگر نداریم. این فرصت برای دو طرف وجود دارد. به هر حال سه ماه محرومیت برای کنار تیم نبودن زمان کمی نیست و خودش هم می‌داند. به همین جهت به دنبال این است که خیالش راحت شود حداقل نیمی از این مدت سه ماه تعلیق می‌شود.

اسفندیارپور افزود: اگر بتوانیم تاییدیه‌ای مبنی بر این قضیه بگیریم، شاید شرایط طور دیگری شود. البته اگر هم نگیریم، معنی‌اش این نیست که قلعه‌نویی برکنار می‌شود. بررسی این قضیه همچنان در دستور کار ما هست ولی هیچ‌کدام از این صحبت‌ها معنی‌اش این نیست که قلعه‌نویی صد درصد نیست یا نکونام هست و یا هر تفسیر و تعبیر دیگر، اینکه می‌گویند نکونام نزدیک شده، نمی‌دانم به کجا و به چه نزدیک شده، به هر حال اگر با من باید صحبت شود تا به حال این اتفاق نیفتاده است.

انتهای پیام/

سرنوشت قلعه نویی با تیم سیرجانی چه می شود؟ / مدیرعامل گل گهر: با نکونام مذاکره ای نداشتیم

منبع: فــارس
?سرنوشت قلعه نویی با تیم سیرجانی چه می شود؟ / مدیرعامل گل گهر: با نکونام مذاکره ای نداشتیم :اخبار استان کرمان ورزشی