سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در قلعه گنج کرمان

فت فتو/کرمان استاندار کرمان با اشاره به فعالیت بنیاد مستضعفان در قالب احداث زیرساخت، کارخانجات و تسهیلات ارزان قیمت افزود: بنا به اعلام ریاست بنیاد، در هفت سال اخیر ۷۰۰ میلیارد تومان در شهرستان قلعه گنج سرمایه گذاری شده است. دکتر”علی زینی وند” امروز ۲۰ آبان ماه در حاشیه افتتاح کارخانه آهک صنعتی شهرستان قلعه […]

فت فتو/کرمان استاندار کرمان با اشاره به فعالیت بنیاد مستضعفان در قالب احداث زیرساخت، کارخانجات و تسهیلات ارزان قیمت افزود: بنا به اعلام ریاست بنیاد، در هفت سال اخیر ۷۰۰ میلیارد تومان در شهرستان قلعه گنج سرمایه گذاری شده است.

دکتر”علی زینی وند” امروز ۲۰ آبان ماه در حاشیه افتتاح کارخانه آهک صنعتی شهرستان قلعه گنج که با حضور رییس بنیاد مستضعفان برگزار شد، با اشاره به هفتمین سال فعالیت بنیاد در قلعه گنج اظهار کرد: رسالت بنیاد این است با دید توانمندسازی، مشارکت مردم و ترویج، در مناطق محروم کار می کند.

وی با اشاره به فعالیت بنیاد مستضعفان در قالب احداث زیرساخت، کارخانجات و تسهیلات ارزان قیمت افزود: بنا به اعلام ریاست بنیاد، در هفت سال اخیر ۷۰۰ میلیارد تومان در شهرستان قلعه گنج سرمایه گذاری شده است.

زینی وند تصریح کرد: برای تداوم کار نیز توافق کردیم زیرساخت های تعهد داده شده توسط بنیاد در قلعه گنج تکمیل شود و موضوع دیگر، تشکیل تیم مشترکی از بنیاد و استان است تا همه کارخانجات توجیه پذیر و به بخش خصوصی دارای اهلیت با اولویت سرمایه گذاران منطقه و شرط ادامه فعالیت کارخانجات، واگذار شوند؛ البته قرار نیست بنیاد از منطقه خارج شود و این ها را رها کند.

استاندار کرمان بیان کرد: بنیاد در استان هایی که فعالیت داشته، در یک منطقه کار کرده و اکنون در ارزوئیه و شرق استان کرمان فعال است و درخواست کردیم در یک منطقه دیگر به سبک قلعه گنج کار کند و مطالعه اولیه انجام شده و حتما از مناطق محروم استان خواهد بود و با نهایی شدن تفاهمنامه، تا پایان سال کار آغاز می شود و امیدواریم طی دو سه سال آینده یک قلعه گنج دیگر در دل مناطق محروم شکل بگیرد.

وی افزود: در زمینه مسکن سازی، زیرساخت ها، مبلمان شهری، فضاهای آموزشی و … در مناطق محروم قول های خوبی از بنیاد مستضعفان گرفته ایم.

زینی وند اظهار کرد: زیرساخت، ایجاد اشتغال و توانمندسازی مردم از اولویت ها و دغدغه های اصلی است که باید انجام شود و یکسری پروژه های نیمه تمام در بخش آبرسانی وجود دارد که باید با همکاری نهادهای مختلف تکمیل شود تا شاهد رفع مشکل این بخش باشیم.

وی در پایان درباره فعالیت کارخانه فناوری کرمان بیان کرد: برای این منظور دو مکان مدنظر است که به نظر بنده مکان نساجی بافته ها برای این موضوع آماده تر است و به زودی رییس بنیاد مستضعفان به شمال استان کرمان سفر می کند و در این زمینه کار را نهایی می کنیم و امیدواریم تبدیل به منطقه فعال و موثر در حوزه فناورانه استان بشود.

انتهای پیام
سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در قلعه گنج کرمان

منبع:ایـسنا
? سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در قلعه گنج کرمان