سرانه جمعیتی فهرج باید بررسی شود/حقابه فهرج از سدنساء قطعی است

حجت الاسلام غضنفرآبادی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر فهرج گفت: حقابه فهرج از سد نساء برای آشامیدن قطعی است و بعد از انتقال اب به بم و بروات برای این شهرستان نیز اجرا می شود.

به گزارش فت فتو؛ حجت الاسلام والمسلمین موسی عضنفرآبادی نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در نشست با رییس و اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری فهرج در رابطه با آمار سرشماری و سرانه جمعیتی فهرج گفت: این مسئله باید بررسی شود و قابل پیگیری است.

وی با اشاره به نرخ پایین فروش خرما بیان کرد: حقیقتا نرخ خرما مناسب نیست و افزایش میزان تقاضا با صادرات خرما یکی از بهترین روش ها برای افزایش قیمت است که در این رابطه چندین جلسه با مسئولان مربوطه برگزار شده است.

غضنفرآبادی همچین‌ در رابطه با حقابه فهرج از سد نساء گفت: حقابه شهرستان فهرج برای آشامیدن قطعی است و بعد از انتقال اب به بم و بروات برای این شهرستان نیز اجرا می شود.

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیرامون راه آهن فهرج – ریگان – بزمان اظهار کرد: به دنبال این هستیم راه آهن جاسک ریگان را به سمت فهرج روانه کنیم.

وی در این نشست به اصلاح تعرفه های برق نیز اشاره و بیان کرد: برای اصلاح میزان رطوبت مورد نظر است که بندرعباس و جیرفت رطوبت بیشتری نسبت به مناطق ما دارند اما پیگیری برای دو شهرستان فهرج و ریگان در این زمینه ادامه دارد.

انتهای پیام/عباسزاده
سرانه جمعیتی فهرج باید بررسی شود/حقابه فهرج از سدنساء قطعی است

منبع:آرمـان
💬 سرانه جمعیتی فهرج باید بررسی شود/حقابه فهرج از سدنساء قطعی است