سامانه موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل Android بانک رفاه کارگران به‌روزرسانی شد

به گزارش گروه بازار فت فتو به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این نسخه مبتنی بر سیستم عامل Android منتشر و از قابلیت‌ها و خدمات بسیار گسترده‌ای برخوردار است.  بر اساس این گزارش، “امکان اخذ صورتحساب در قالب فایل‌های PDF و Excel”، ” امکان تغییر رمز اول (کلمه عبور ورود به نرم‌افزار) با […]

به گزارش گروه بازار فت فتو به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این نسخه مبتنی بر سیستم عامل Android منتشر و از قابلیت‌ها و خدمات بسیار گسترده‌ای برخوردار است. 

بر اساس این گزارش، “امکان اخذ صورتحساب در قالب فایل‌های PDF و Excel”، ” امکان تغییر رمز اول (کلمه عبور ورود به نرم‌افزار) با استفاده از احراز هویت کاربر با اثر انگشت یا تشخیص چهره”، “ایجاد امکان نظرسنجی از مشتریان”، “ایجاد امکان خرید شارژ برای سیم‌کارت فعال بر روی تلفن همراه کاربر”، “بهبود سایز Font نرم‌افزار”، “امکان درج کد ۱۲ رقمی اتباع خارجی در فیلد کد ذینفع در خدمات چک صیادی” و. از جمله قابلیت‌ها و خدمات نسخه ۳٫۳٫۱ موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل Android بانک رفاه کارگران است. 

نسخه مذکور در حال حاضر از طریق سایت بانک رفاه کارگران به نشانی اینترنتی  www.refah-bank.ir و فروشگاه اینترنتی کافه بازار قابل دریافت است.

انتهای پیام/
سامانه موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل Android بانک رفاه کارگران به‌روزرسانی شد

منبع:آنـــا
? سامانه موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل Android بانک رفاه کارگران به‌روزرسانی شد