سازمان تبلیغات اسلامی اجازه فعالیت اقتصادی ندارد/کاهش بودجه فرهنگی کشور

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: در نخستین دیداری که با مقام معظم رهبری داشتم، ایشان فعالیت‌های اقتصادی سازمان تبلیغات اسلامی را نهی کردند. به گزارش فت فتو از کرمان، حجت‌الاسلام قمی ظهر امروز در نشست با رئیس و کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی استان اظهار داشت: در خصوص تبدیل وضعیت‌ها در سازمان تمام تلاش‌مان را […]


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: در نخستین دیداری که با مقام معظم رهبری داشتم، ایشان فعالیت‌های اقتصادی سازمان تبلیغات اسلامی را نهی کردند.

به گزارش فت فتو از کرمان، حجت‌الاسلام قمی ظهر امروز در نشست با رئیس و کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی استان اظهار داشت: در خصوص تبدیل وضعیت‌ها در سازمان تمام تلاش‌مان را در دولت قبل کردیم، اما موفق نشدیم و در این دولت هم پیگیری کرده‌ایم و وعده‌هایی هم گرفته‌ایم.

وی بیان کرد: سازمان تبلیغات کاملا دولتی است و همه امور آن به دولت برمی‌گردد و این امر دارای مزایا و معایبی است، بنابراین ما به‌صورت جدی برای تبدیل وضعیت استخدامی پیگیری کرده‌ایم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: در نخستین دیداری که با مقام معظم رهبری داشتم، ایشان فعالیت‌های اقتصادی سازمان تبلیغات اسلامی را نهی کردند.

قمی ابراز داشت: قانون به ما الزام می‌کند روحانیون مستقر در روستا و حاشیه شهر داشته باشیم و در شهرها روحانی مستقر نداریم.

وی اضافه کرد: اندیشه، طراحی و خلاقیت از سوی استان‌ها برای اجرای برنامه‌ها در دستور کار ما قرار دارد، زیرا مدیران و کارشناسان استانی بهتر می‌دانند هر منطقه به چه برنامه‌هایی نیاز دارد.

قمی ابراز داشت: ۱.۷ درصد بودجه کشور مربوط به فرهنگ کشور است که به ۱.۵ درصد کاهش پیدا کرده است و این مسأله را به رئیس جمهوری انتقال دادم.

انتهای پیام/۸۰۰۱۹/ب

سازمان تبلیغات اسلامی اجازه فعالیت اقتصادی ندارد/کاهش بودجه فرهنگی کشور

منبع: فــارس
? سازمان تبلیغات اسلامی اجازه فعالیت اقتصادی ندارد/کاهش بودجه فرهنگی کشور